Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok nem tudom mit tegyek. Ötletek? Párkapcsolat

Figyelt kérdés

Van egy 2,5 éves kapcsoltam mindketten 17 évesek vagyunk. A barátomnak kb 2 éve mutattam be egyik (még msnen) megismert lányt akivel nagyon jól összebarátkoztak, ez volt régen most jöjjön a jelen. Még mindig szoktak beszélgetni elég sokat elég sokszor, és most azon gondolkodnak hogy igazán találkozhatnának. Én mikor először meghallottam mondtam hogy oké legyen mondjuk Pesten egy kávé vagy meki bármi. De a lány nagyon messze lakik és csak IC-vel lehet odajutni és nem járnak gyakran a vonatok ezért a barátom menne le hozzá... és ott aludna. Tegnap kérdezte meg a barátom hogy ÉN elengedem-e.

Azt mondta oké jólvan menjél csak ... de őszintén szólva nagyon nem akarom... Mondjuk engem is hívott hogyha nagyon aggódnék akkor mégiscsak lassám,hogy mi is van, de én meg nagyon rég nem beszéltem a lánnyal és őszintén szólva utálom( irigylem, féltékeny vagyok rá? nem is tudom). Mi tévő legyek... lassan már aludni se bírok mert egyfolytában ezen filózom.:(

17L


2012. máj. 21. 14:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ez nem fog tetszeni neked de: nekem volt egy nagyon jó barátnőm még kb ennyi idős koromban. a pasijával nagyon jóban voltunk,igazi barátság volt. sokszor mentünk 2-esben,3-asban minden felé. én közel laktam a lányhoz, a pasi messze. a lánynak szigorúak voltak a szülei,nem alhattak együtt,10kor takarodó volt,de reggel újra találkozhattak. szóval én mondtam h alhat nálunk a srác,ne utazgasson. barátnőmnek semmi kivetnivalója nem volt. nem vagyok rá büszke de egész éjjel szeretkeztünk a fiúval. hirtelen rájöttünk h erre vágyunk ezer éve. reggel elment a lányhoz. azóta sem került ez szóba mint ha megsem történt volna. a lány sem tudta meg soha.


szóval nem akarom az ideget beléd verni,de ha ott akar aludni az nagyon nem jó jel. és mia za h hívtak téged is de csak h lásd semmi okod féltékenykedni? ilyenre nyilván az a válasz h jaj dehogy megyek,ők meg nyugodtan hancúroznak.


nem mondanám h ne menjen inkább azt h hozzám már n jöjjön többet mert ha valaki erre vágyik a társa mellett akkor ott valami nem kerek. mi is az ágyban kötöttünk ki pedig aznap került csak szóba h aludjon ott ne menjen már éjjel haza.

2012. máj. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nem ismered az örök krédót?! Csak magadba bízz meg!! Minek hoztad őket össze? Hivd fel hogy mégy te is!! Ha ugy látod, hogy gyanusan viselkednek, szakíts. Lehet lepontozni, igen. Én ezt tennén a helyedbe!! Te se alszol haveroknál, gondolom?!
2012. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!