Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagálom túl vagy van okom...

Én reagálom túl vagy van okom aggódni? (párkapcsolat)

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a párommal, jól működik közöttünk minden. Vagyis egy dolgot kivéve, mert az egyik legjobb lánybarátja évekig volt szerelme, amit mástól tudtam meg, nem tőle, és sem a csajtól. Persze ebben nincs semmi, de a mai napig tartják a kapcsolatot, ugyanúgy mint eddig: hívja a barátomat bulizni, számonkéri hogy miért nem megyünk, pénzt kér tőle.

A párom dicséri a csaj ruháját, haját, amikor előttük megyünk el, hosszasan benéz hozzájuk, lájkolja a képeit facebookon, amikor mi ismerkedtünk azt írta a csajnak, h "kár h maradt rajtad ruha" - arra h a csaj elesett és kiszakadt a nadrágja.

Szerintetek van okom így reagálni?

köszönöm. 22L és a párom 24F


2012. máj. 20. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
A srác még mindig szereti azt a csajt. :/
2012. máj. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia, nekem is van egy barátom, akivel régen szerelmesek voltunk egymásba /soha sem egyszerre, így végülis egyetlen csók volt köztünk összvissz/, én akkor 17 voltam ő 18. Azóta én 23 lettem ő 24, némelyik barátnője elég féltékeny volt rám, de ráhagytam, mert láttam, hogy boldog. Most neki egy idősebb csaja van, aki nem féltékenykedik, szóval van esze, és így én is többet tudok a barátommal lenni. szóval a szitu majdnem ugyanaz, mi is régen szerelmesek voltunk, de mára csak barátok. Persze nekem nem írkál ilyeneket a képeimhez és azon kívül hogy "csinos vagy" nem mond különösebb dolgokat a kinézetemre. szóval szerintem ne aggódj, én is mindig hívom ide-oda, megsértődök, ha nem jön el, vagy, ha nem visz el az anyukájához /jóban vagyunk/.
2012. máj. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kötekedni akarok, csak felötlött bennem ez a kérdés.

Hogyan tud valaki barátnak, barátnõnek maradni, amikor szerelmesek voltak egymásba?

Azt hiszem ezek mind futószerelmek lehetnek, nem az igazi mély érzelmen alapulók, helyesebben fellángolás, azért egy idõ után megszakadnak a kapcsolatok.


Kérdezõ szerintem is a barátod még nem zárta le a kapcsolatot magában és ezt a csaj ki is használja.

2012. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen,szerintem van okod így reagálni.Hasonló szintű dolgokon én már régen kiakadtam volna,talán fontolóra vettem volna a szakítást is.Nem tudom,egy szimpla barát hogy jön ahhoz,hogy kisajátítsa a másikat,és megsértődjön,,mert a másik nem lóg vele.keressen magának lánybarátnőket!

Egyébként a párod is ludas,hiszen ha nagyon akarná,akkor leépítené a csajt,de nem teszi.Nyilván ez a szituáció mindkettőjüknek rendkívül hízelgő,főleg,hogy szerelmesek is voltak egykor.Én azért elég határozottan a tudtukra adnám,hogy nekem nem annyira...Sajnos én ilyen önző dög vagyok,nekem első a párom.

2012. máj. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy fiú barátom,de ha van csaja,vagy egy csajnál van,nem hívogatom össze-vissza,nem keverek,ez ugyanígy működik visszafele is.A barátod is hibás,meg a csaj is.Én se viselném el.
2012. máj. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet h a lelke melyen meg mindig szereti a csajt, de ugyanakkor elfogadja h nem lehetnek mar egyutt, de meg a lelke melyen nem tudja elereszteni.

Nekem is volt ilyen, sot az ironikus az egeszben h az exem is erzett hasonloan. Fiatalok voltunk mikor megismerkedtunk, en 19 (lany) o 18 (fiu), en meg tanultam, o is meg tanult, meg katonanak keszult, en Mo-n eltem, o Nemetorszagban. Csak suli szuntekeben lehettunk egyutt. Igy o vetett vegett a kapcsolatnak. Sokaig szenvedtem, es mar volt tartos kapcsim, de mindig ez a fiu jart az eszemben. Sosem tudtam elfelejteni. Nem az elso volt, de az IGAZI. Aztan hosszu evek mulva 15 evre ra, megtalalt LinkedIn-en, es skypoltunk. O akkor hazasodott nem reg es szuletett egy kislanya. Elmondta h 2004-ben mikor a baratnoje szakitott vele, visszautazott a papajaval Mo-ra, ugyanarra a helyre ahol megismerkedtunk, hatha ott vagyok. A sosr ironiaja h en addigra mar Austzraliaban eltem. De jo volt tudni, h megbanta anno h szakitott velem es h sokat jelentettem neki. Mara mar en is ferjhez mentem, van egy gyonyoru kislanyom, de azt a nyarat mikor evvel a sraccal megismerkedtem sosem fogom elfelejteni, a lelkem melyen meg mindig szeretem, es nekem o volt az IGAZI.


Lehet h a parod is igy van vele. nem akarja mondani neked, nem akar megbantani de meg mindig szereti azt a lanyt.

2012. máj. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!