Elhagyjam mostmár?

Figyelt kérdés
Férjem alkoholista,de az elmúlt 3 évben már csak ritkán iszik, illetve újabban egyre sűrűbben. Rengeteg megalázó helyzeten túltettem magam,mert szerettem és úgy tűnt ,minden jóra fordul....most újra megaláz,ha teheti. Semmiben nem segít, nem dolgozik, de mindenért én vagyok a hibás. A lányunk 9 hónapos. Pár napja beteg lettem, 3 napig minden kijött belőlem, teljesen legyengültem,a gyereket alig bírtam megemelni. többször kishíján elájultam. egész nap a barátaival lógott,majd közölte hogy bulizni mennek, kértem,hogy segítsen inkább, mert szükségem van most rá,erre kiakadt,hogy milyen szemét vagyok és elment. 2 napja nem jött haza és most is csak smst írt,hogy talán majd holnap. épp billiárdozik. meg se kérdezte,hogy vagyok. Segítsetek!

2012. máj. 17. 20:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
ott kezdődik, hogy hozzá se kellett volna menned. és egy ilyen embernek nem kellett volna gyereket szülni se. ha tudsz valakihez menni, akkor mindenképp hagyd el, és ne legyen miatta bűntudatod.
2012. máj. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
amíg kapcsolatfüggő vagy - ami nagyon úgy látszik - addig én nem tudok segíteni.
2012. máj. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el! Nem segít semmit, nem dolgozik, ha mindig a haverokkal van, gondoloma picivel sem törődik sokat. az ilyen ember csak nyűg a nyakadon.EGy értelmes ember otthon maradna a gyerekével, és nem csak akkor, ha megkérik erre - bár ő még ekkor sem tette, ahogy írtad. Hgyyd el, ne várd meg míg rosszabba fordúl és netán agressziv is lesz, és bántana Téged vagy a picit! Nekem alkoholista az apám, kezet is emelt rám. Ezért mondom azt amit. Mi is bíztunk benne, hogy megváltozik, de nem.
2012. máj. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha van hova menned, akkor ne várj.Menj! Ha még nincs, akkor próbáld megteremteni a lehetőséget, hogy minél hamarabb mehessetek.Ez nem úgy hangzik, mintha együtt élnétek. Mit tesz a férjed, hiszen azt írod, hogy nem dolgozik. Akkor te tartod el őt is?
2012. máj. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

mindkettőtöknek igaza van! de mostmár így van,hogyan tovább?

most is azon gondolkozom,vajon nem én fújom-e fel a dolgokat.pedig tudom,hogy nem csak megpróbálja átmosni az agyamat,és elhitetni hogy én vagyok a rossz, én meg benyelem.

2012. máj. 17. 21:02
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Te pedig valaszolhatsz az sms-ere, hogy nem kell hazajonnie aludjon ott ahol volt es maradjon csak ott.
2012. máj. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

többször eltűnt már napokra és igen, meg is vert régebben. jó, nem akarok én most itt annyira a részletekbe belemenni meg nyavajogni, talán csak kis megerősítés kellett,hogy mások is így látják, hogy itt valami nagyon nem stimmel....

köszi mindenkinek!

2012. máj. 17. 21:09
 8/20 anonim ***** válasza:
Már csak a gyerek miatt is hagyd ott, nem nem normális még véletlenül sem.Ha találkozol egy normális férfival, majd fogod a fejed, hogy miért viselted el.
2012. máj. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Cserélj zárat és megszabadultál egy tehertől.
2012. máj. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Azt akarja elérni hogy te érezd magad szarul,és jól csinálja,mert még mindig bizonytalan vagy,és azt érzed,hogy talán te látod rosszul.El kell hagyni,nincs mese,ezek már durva dolgok.
2012. máj. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!