Elhagyjam mostmár?

Figyelt kérdés
Férjem alkoholista,de az elmúlt 3 évben már csak ritkán iszik, illetve újabban egyre sűrűbben. Rengeteg megalázó helyzeten túltettem magam,mert szerettem és úgy tűnt ,minden jóra fordul....most újra megaláz,ha teheti. Semmiben nem segít, nem dolgozik, de mindenért én vagyok a hibás. A lányunk 9 hónapos. Pár napja beteg lettem, 3 napig minden kijött belőlem, teljesen legyengültem,a gyereket alig bírtam megemelni. többször kishíján elájultam. egész nap a barátaival lógott,majd közölte hogy bulizni mennek, kértem,hogy segítsen inkább, mert szükségem van most rá,erre kiakadt,hogy milyen szemét vagyok és elment. 2 napja nem jött haza és most is csak smst írt,hogy talán majd holnap. épp billiárdozik. meg se kérdezte,hogy vagyok. Segítsetek!

2012. máj. 17. 20:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

nyitnod kell más emberek, más férfiak felé.

felépíteni az önbecsülésed, az önálló életed. amíg ez nem megy szakítani sem fogsz tudni.

2012. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Bence_ ***** válasza:

Gyereket mikor pelenkázta be, mikor etette, éjjel mikor kelt fel hozzá?

Gyereket csak te szeretted volna?

2012. máj. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezek amiket leírtál a nyomós okok arra ,hogy hagyd ott a francba!Egy férjnek abszolútt nem az a dolga,amit a férjed tesz.Magasról lesz@r téged,vedd észre!Nem te vagy, kedves kérdező,a hibás!Vedd elő női büszkeséged és hagyd ott a francba,ő nem fog megváltozni hidd el, hiába reménykedsz,ha már most ilyen idő múlásával csak rosszabb lessz!gondolkozz el,és ne hagyd magad neki megalázni!!Nem csak ez az egy férfi van a világon,százszor jobb is akad még neked aki megbecsül és, gyerekeddel együtt szeretni fog,melletted lessz ha beteg vagy,törődik a gyerekeddel mintha sajátja lenne.
2012. máj. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Érzelmileg manipulál,hiszen tudja,hogy naiv vagy,jólelkű,és érzelmileg gyenge.No meg kihasználható.Én a helyedben nem tűrném tovább ezt az érzelmi manipulációt,a sok megaláztatást.Inkább egyedül halnék meg,mintsem egy ilyen ember miatt szenvedjek,és még a gyerekem is megigya ennek a levét.
2012. máj. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Bence! a gyereket nem erőltettem rá, ő akarta nagyon ,és feleségül venni is, legalábbis ezt mondta....


köszönöm mindenkinek a választ!

2012. máj. 18. 07:20
 16/20 anonim ***** válasza:

Jó most ez így mi? Haverokkal elmegyek bulizni napokra?

Zárat lecserélném, basznám ki mint macskát szarni. Ez egy "társ"?


Alkoholistának sose higgy, csak ha már ló legel a sírján!

2012. máj. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Bence_ ***** válasza:

Semmiféle előítélet nem volt a kérdésembe, azért kérdeztem mert érdekel.

Ha szerette volna és így viszonyul hozzá akkor, hogy viselkedik amihez nincs "kedve".

Valamit lépj, mert ez így rossz. Gyereknek is egy boldog család kell.

2012. máj. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Bence! nem, nem is gondoltam, bocs ha úgy érezted, hogy támadó voltam....nem igazán megy most jól a fogalmazás....még egyszer bocsi!
2012. máj. 18. 12:18
 19/20 anonim ***** válasza:

Tudsz hová költözni?Van közös vagyon?Minnél előbb hagyd el!

Gyerekkel is fogsz találni társat!Legyen erőd a kicsi miatt teszed.Szorítok neked és hidd el megtalálod az igazi társad!

2012. máj. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, hogy ezt írom, de még a férjednek nevezed őt??!! Az ilyen nem férj!!!!! Én alapból nem tudnék együtt lenni egy italozó emberrel egy alkoholistával egy másodpercet sem. Nem arról van szó, hogy nem ihat meg alkalmanként egy pohárral, de hogy állandóan! Ne hagyd magad! De főleg a babára gondolj! Szerinted milyen élete lesz így? Azt kell látnia, hogy az "apja" iszik, veri az anyját, napokra eltűnik. A soraidból nagyon azt veszem ki, hogy sikerül ennek a pasinak az is, hogy te elhidd neki, hogy TE vagy a hibás!!!! De ez NEM IGAZ! Változtatnod kell! Akarnod kell!!! A babád miatt, magad miatt!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. máj. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!