Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindennap fáradt, kevés...

Mindennap fáradt, kevés együttlét, lesz ez jobb, vagy így marad?

Figyelt kérdés
8 órában dolgozik mint mindenki más, utazik a tömegközlekedéssel napi 2 órát, azt mondja ez kiveszi az energiáját és nincsen kedve este 22 után szexelni, amikor nekem lenne kedvem hozzá. Semmi gondja a háztartásra, mert én mindent elintézek. A helyet ahol lakunk kritizálja, tudna változtatni rajta, de nem teszi, mert elfárad a keresésben. Hiába segítek neki benne, a kisujját sem mozdítja, csak a szája jár, de kikéri magának a kényelmét. Én tudom, hogy mindenkiben van hiba, és senki sem tökéletes. És mindig lesz valami ami miatt lehet panaszkodni a másikra. De jól esik leírni. Köszi, hogy elolvastátok és netalán válaszoltok!

2012. máj. 10. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:

sajnos nem igazán tudok segíteni, velünk is hasonló a helyzet :( mind2en dolgozunk, de neki ott van pluszban a zenekara, ami annyi energiát és időt vesz el, hogy rám már nem nagyon marad, állandóan fáradt. most épp levezeti a feszültséget egy haverjával egy kocsmában...

bocsi h nem adtam értelmes választ, de most nekem is jól esett leírni :) valaki hátha okosabb lesz!

2012. máj. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem baj, köszi, hogy megosztottad, írjátok ami eszetekbe jut! :-)
2012. máj. 10. 23:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy lesz jobb, de lehet, hogy így marad.

Hány évesek vagytok ? Gyereketek van ? Házasok vagytok ? Mióta vagytok együtt ?


Lehet, csak ki van égve, ki kellene mozdítani. Vagy , és jó néhány napig nem elvárni tőle semmit, csak adni amit szeret nyugalmat, nem elvárni semmit, kicsit nyugodni hagyni.

Aztán meg csapni egy beszélgetést, aztán meglátni mit érdemes és lehet tenni és mit nem.

2012. máj. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is az irományt! Nos, még csak 28 évesek vagyunk, nincsen gyerekünk, két éve vagyunk együtt és együtt is élünk. Szerintem változatosan élünk. És a barátaival is sok időt tölt együtt. A munkája is kikészíti, de lépni nem mer. Azt mondja az egyetlen pont az életében ami boldoggá teszi én vagyok, ami nagyon jól esik, de mi lesz akkor, ha a családi életbe fárad ki egyszer? A gyerekek felnevelésében, az állandó ricsajban, ami a gyerekekkel jár? Minden zaj zavarja. A zenét is kikapcsolja. Nagyon szeretem, de féltem a jövőnket.
2012. máj. 10. 23:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt,úgy néz ki nem tudjuk megoldani.Sok visszautasítást kaptam,mire oda értünk volna,katasztrofális volt az egész.Belefáradtam ebbe.
2012. máj. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 zuzuki ***** válasza:
Örülj neki!:) Egy pali állandóan a pénisze után mozdul,ha van rá energiája(saját tapasztalat,mert így működöm én is).Mikor már erre sincs energia,akkor beköszönt a szeretet!:D Élvezd,ne csapj zajt...
2012. máj. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk én vagyok a fáradtabb.

3 éve lekezdtem egy szakács sulit és sok energiát kivett belőlem az egész napos állás, rohangászás, így csak hétvégén van időm és kedvem szeretkezni.

Nem tudom, hogy jobb lesz-e, ha nem csak heti 1-2 alkalommal fogok az étteremben dolgozni, más napokon tanulni, hogy hozzá szokok-e és jobban be tudom osztani az energiáimat.

Remélem, neked is hajrá! :)

2012. máj. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hú a hozzászólásod után még inkább magunkra, ill. férjemre ismerek.

Mi már előrébb vagyunk, és nem két év után kezdődött, hanem a gyerekek után. Nem rögtön, később.

Mi már 15 éve házasok vagyunk, szóval ez már így is marad, mármint a házasság, de ha így álltunk volna 2 éves együttlét után, lehet meggondoltam volna.

Beszélgessetek, és legyél türelmes.

Lehet, hogy így marad, de változhat is. A gond ezzel csak az, hogy ezt most ő sem tudja, mert ez nem valami, amit tudatosan csinál, hanem a teste , szervezete most ilyen állapotban van.

2012. máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Erre igen nehéz válaszolni,mert10év udvarlás és 17év házasság után is vannak fordulatok a szexuális életünkben,de a tapasztalatom,hogy általában akkor is a férfi fáradtabb rá,még ha munka után pihenhet is mint a nő.Szívesen biztatnálak,de de szerintem nem lesz jobb,ahogy idősödnek úgy rosszabb lesz.
2012. máj. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!