Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív ovu-teszt, sok nyúlós...

Pozitív ovu-teszt, sok nyúlós nyálka,13,14. napon együttlét, jobb oldalon cysta. Lehet így baba?

Figyelt kérdés
...Sziasztok! Ovu tesztet használtam ebben a hónapban, és tegnap volt pozityv a teszt, ma már nagyon sok, nyúlós, átlátszó nyálka jött ki belőlem. Két naponta együtt voltama párommal, és nem tudom hogy van e esélyem a babára ebben a hónapban, mert a jobb oldalamon szerintem cystám van ismét. Már 5 évvel ezelőtt volt egy, de kipukkant mensi közben. Viszont most jó időben voltunk együtt elvileg és nem tudom, hogy ha cystám van, befolyásolhatja e a terhességet, vagy egyeltalán teherbe eshetek e. ?? Köszi a válaszokat! Aggódom!
2008. ápr. 13. 04:56
 1/1 anonim ***** válasza:

www.babanet.hu/szak/no346.php

Ird be a keresobe ,nekem ezt dobta ki eloszor.Sajos ebben nem tudok mas tanacsot aDni csak annyit,hogy a baratnomnek kivettek a fel pete feszket emiatt,a masik is beteg de a doki azt mondta hogy nyugodtan hozza foghatnak a baba projekthez,mert akkor a szervezet teljesen maskepp munkodi olyankor .....

SOk sikert es boldog baba varast!

2008. ápr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!