Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok nem tudom mit tegyek. Ötletek? Párkapcsolat

Figyelt kérdés

Van egy 2,5 éves kapcsoltam mindketten 17 évesek vagyunk. A barátomnak kb 2 éve mutattam be egyik (még msnen) megismert lányt akivel nagyon jól összebarátkoztak, ez volt régen most jöjjön a jelen. Még mindig szoktak beszélgetni elég sokat elég sokszor, és most azon gondolkodnak hogy igazán találkozhatnának. Én mikor először meghallottam mondtam hogy oké legyen mondjuk Pesten egy kávé vagy meki bármi. De a lány nagyon messze lakik és csak IC-vel lehet odajutni és nem járnak gyakran a vonatok ezért a barátom menne le hozzá... és ott aludna. Tegnap kérdezte meg a barátom hogy ÉN elengedem-e.

Azt mondta oké jólvan menjél csak ... de őszintén szólva nagyon nem akarom... Mondjuk engem is hívott hogyha nagyon aggódnék akkor mégiscsak lassám,hogy mi is van, de én meg nagyon rég nem beszéltem a lánnyal és őszintén szólva utálom( irigylem, féltékeny vagyok rá? nem is tudom). Mi tévő legyek... lassan már aludni se bírok mert egyfolytában ezen filózom.:(

17L


2012. máj. 21. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet le leszek pontozva,de én nem engedném.Akármilyen barátnő legyen is,pláne,hogy már nem is beszélsz a lánnyal..tuti nem engedném,hogy ott aludjon.
2012. máj. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért haverkodik ezzel a lánnyal? Mit akar tőle? miért akarnak találkozni?


Fiú és lány között barátság szerintem csak akkor van ha mindekttőnek STABIL párkapcsolata van.

Pl. 5 éve vagyok együtt a párommal, a legjobb barátnőm párját barátomnak tekintem.


Ebben a korban a dolgok nem így működnek még, a "barátnőnek" vagy a barátodnak vaj van a füle mögött..

2012. máj. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kerek perec megmondanám, hogy nem korlátozom, azt csinál amit akar, de ha ott alszik, maradjon is ott, mert nekem ez nem fér bele egy párkapcsolatba.
2012. máj. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
a másik csajnak is van barátja de mindig az én barátomnak panaszkodik, hogy mit tegyen stb. pedig régen még nekem beszélte ki hogy neki nem kéne az én mostani barátom...
2012. máj. 21. 15:03
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy ilyen korban 2,5 éves párkapcsolat iszonyú hosszú.

Nagyon fiatalok vagytok még, és nagyon ritka, hogy az ilyen korán kezdődött szerelem hosszú évekig kitartson. Persze van ilyen, de valljuk be, nem túl gyakori. Lehetséges, hogy már kezd kihűlni a kapcsolat, "hajtja a vére" már a barátodat. Nem tehet erről, 17 évesen még teljesen természetes.

Ülj le vele és beszélgess el vele őszintén, hogy mit éreztek egymás iránt, mert talán jobb lenne békében elválni és nem úgy, hogy esetleg kiderül,hogy megcsalt ezzel a lánnyal. Persze kívánom, hogy ne így legyen, remélem, hogy még együtt maradtok, de ha nem így lesz, fel a fejjel, túl leszel rajta.

2012. máj. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
off. a suliban is van egy lány akivel nagyon sokat beszélget és hasonlóan állok hozzá is. Miatta akar eljönni a suliból is az én sulimba hogy amúgy is többet legyünk együtt ( mondjuk így is mindennap találkozunk 5-6 órákat minimum együtt vagyunk)
2012. máj. 21. 15:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem engedném.
2012. máj. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én sem engedném. jó, haverkodjanak, de hogy ott aludna nála... kizárt.
2012. máj. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Próbálom eldönteni, hogy engedném vagy nem... de valójában a páromnak eszébe sem jutna más nőnél aludni (sem barátságból, sem semmiből), mert ő sem érezné normálisnak a helyzetet. Szóval sajnos nem tudok dönteni. Egyébként eddig még mindenhova "elengedtem", ahova mennie kellett vagy akart menni, mert sosem szervezett olyasmit, amiben bármi kivetnivalót találhatnék, vagy amivel akár picit is megbántana.
2012. máj. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kizárt,hogy ebbe bele mennék.Nekem az durva,hogy más lánnyal alszik..

Nekem van egy jó fiú haverom,volt olyan,hogy megkérdezte,hogy aludhatna-e itt.Természetesen nem mentem bele,szerintem a barátomnak se esett volna jól..

2012. máj. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!