Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ciki ha egy 24 éves srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ciki ha egy 24 éves srác számítógépes játékokkal játszik?

Figyelt kérdés
Egyidősek vagyunk, de én komolyabb párt keresnék magamnak, akivel tudok előre tervezni, 6hónapja vagyunk együtt, de nem tudom lesz-e tovább...

2012. máj. 21. 12:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Fél év után minek tervezel leőre? Nem is ismered. Úgyis csal elválnátok.
2012. máj. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Állítsd választás elé. Ha a játékot választja, akkor egyértelmű mit kell tenned. Neki meg keresnie kéne egy gamer lányt:D
2012. máj. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Diavolino44 ***** válasza:

Nem akarlak elkeseriteni de a ferfi es a nok kozott idealis 4-5 ev korkulonbseg. Mert a legtobb ferfi lassabban erik. Amig a te biologiai orad mar egyre gyorsabban porog addig az ove meg mindig csak all.

Amugy ez egy fuggoseg, mint az alkohol vagy a jatekgep. De sajonos erre magatol kell rajonie. Egy alkoholista is valtig tagadja hogy barmikor abba tudja hagyni az ivast. Csak talan ezt konnyebb abba hagyni. Napi 1 ora jatek meg siman jo, de ahogy irtad ezt o mar boven tulhaladta...

2012. máj. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Attól még lehet komoly, ha szgépes játékokkal játszik. Én 25 éves vagyok és még mindig imádom a Commander Keen-t. Tök izgalmas:D
2012. máj. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!