Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ciki ha egy 24 éves srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ciki ha egy 24 éves srác számítógépes játékokkal játszik?

Figyelt kérdés
Egyidősek vagyunk, de én komolyabb párt keresnék magamnak, akivel tudok előre tervezni, 6hónapja vagyunk együtt, de nem tudom lesz-e tovább...

2012. máj. 21. 12:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
miért lenne ciki?
2012. máj. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, én párom is játszik számitogépes játékokkal, attól még nem jelenti azt hogy nem tud komolyan viselkedni vagy hozzáállni dolgokhoz, ez szerintem egy hülye felfogás a részedröl már bocsi.
2012. máj. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Normális határokon belül nem ciki. De ha az egész életét a monitor előtt tölti, akkor Neked is jobb lesz, ha tovább állsz.
2012. máj. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Barátom 26 éves, de játszik számítógépes játékokkal... néha együtt játszunk. :D Attól még áll másból is az életünk, de most miért szabjam meg neki, hogy a szabadidejében, nélkülem mit csináljon?

Ismerek egy 4 gyerekes családapát, 7 számjegyű összegű fizetéssel, aki elhalmozza minden földi jóval a feleségét, családját, nagyon szeretik egymást, nagyon komoly pozícióban dolgozik és félelmetesen okos ember - szóval komolynak mindenképp komoly - és imád társasjátékozni, szerepjátékozni, és számítógépes játékokkal játszani. A komolyság nem ezen múlik. Persze ha ki se száll a gépből az más kérdés.


21L

2012. máj. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Amíg bármikor fel tud mellőle állni, addig nem gáz.
2012. máj. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ha csak néhány órát ül előtte kikapcsolódásként és nem az az első, akkor egy cseppet sem ciki. Inkább az, hogy ezt a kérdést feltetted. Ha 50 évesen játszana sem lenne ciki, mivel mindenkinek szüksége van egy kis saját elfoglaltságra, kikapcsolódásra.
2012. máj. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Van aki sportolva tölti a szabad idejét van aki meg szellemi elfoglaltsággal pl játékkal. Szerintem emiatt kár bárkit is leírni :) Persze ha már a játék fontosabb mint te akkor lehet reklamálni de addig meg had töltse azzal az idejét amivel akarja :) 22/F
2012. máj. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

ne marháskodj... 30-40 éves is játszik számítógépes játékokkal, én egész biztosan fogok majd akkor játszani...

miért? a kalandjátékok, stratégiai játékok és szerepjátékok (crpg, nem hacknslash/akciórpg) az elmét karbantartja, fejleszti.

ha mondjuk valami primitív játékkal játszik, tipikusan amerikai, izmozó marhaságokkal, vagy csőegyszerű mmorpg-vel, az már más helyzet.

a keresztrejtvény is voltaképp egy játék - ezek szerint 40-50-60 éves nők voltaképp nem elég komolyak?

2012. máj. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak ő már non-stop ott ül, és engem zavar, meg egyfolytában ez a téma, meg várja, hogy megjelenjen egy játék és rögtön veszi meg...
2012. máj. 21. 12:18
 10/24 anonim ***** válasza:
82%
36 éves vagyok és számítógépes játékokat készítek. Nem ciki.
2012. máj. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!