Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ciki ha egy 24 éves srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ciki ha egy 24 éves srác számítógépes játékokkal játszik?

Figyelt kérdés
Egyidősek vagyunk, de én komolyabb párt keresnék magamnak, akivel tudok előre tervezni, 6hónapja vagyunk együtt, de nem tudom lesz-e tovább...

2012. máj. 21. 12:11
1 2 3
 11/24 Carlsokolbász ***** válasza:
44%
Tegnap este szexeltél. ONE-HANDED INCREASED TO 110
2012. máj. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát az ciki. Tennivaló: Levetkőzöl, a nyakéba ülsz és aztmondod itt az új játékod most érkezett. :D Ha félrelök dobd ki a fenébe. Ha nem akkor vidd el sétálni vagy moziba.
2012. máj. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
12%

háát szerintem már 18 évesen is ciki a számítógépes játék


főleg, ha mástól veszi el az idejét, annyi értelmesebb dolog van a világon...


én nem lennék együtt ilyen férfival az biztos

2012. máj. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Én is elég nagy fanatikus vagyok, de ha fél év kapcsolat után se tud a gép elől elszakadni akkor bizony lehet ez még így lesz még egy félévig vagy tovább...


Megjegyzés: és 2012-ben még nagyon sok remek játék fog kijönni.

2012. máj. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
13/14 - megmondanád miért az? ha passzív időtöltésről van szó, szerinted bármelyik is értelmes? ennyi erővel moziba járni is gyerekes, mert fiktív történetet nézel, azaz majdhogynem mesét, és a mese gyerekeknek való...
2012. máj. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ha együtt vagytok akkor is??
2012. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az emberek többségében még mindig az a tévképzet él, hogy a számtógépes játék az csakis gyerekeknek szól. Mert ugye játék.

Ez nem így van. Ez egy szabadidős elfoglaltság. Van aki focizni jár, falat mászik, fest, kertészkedik. És szinte mindegyikre lehet találni valami negatív jelzőt.


Na de ami a problémát illeti.

A fent leírtak után 24 évesen nem ciki, ha játszik.

Az viszont tényleg problémás, hogy non-stop megy ez az egész, és ilyen szinten függő.


De itt a sráccal van a baj. Valószínűleg nem tud mit kezdeni magával, talán szellemileg még nem elég érett. Ezért amikor csak tud, játszik. Lehet ez neki egyfajta kibúvó a felelősségek alól.


Ezt igazából vele kéne megbeszélni, hogy ő hogy látja a jelenlegi helyzetét, miként képzeli el a jövőjét.

Ha van egy kis esze, akkor biztos rá fog jönni, hogy van lehet ám másra is időt szakítani a játékokon kívül.

Ha meg nem, hááááát....

2012. máj. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Már próbáltam beszélni vele, de a jövőre nézve nincsenek tervei, majd lesz ahogy lesz...

Csak én meg szeretek előre tervezni valakivel, meg már lassacskán családot is, munkám már van, és szeretnék egy felelősségteljes, normális férfit akivel tudok tervezni és nem olyat aki szintén olyan még mint egy gyerek, nem csak ebben a játék kérdésben, hanem viselkedésben is...

2012. máj. 21. 13:01
 19/24 anonim ***** válasza:

Aztaf***om... Nyilván gáz, ha egész nap meló / tanulás, vagy éppen közös séta / mozi helyett gépezik, de nehogy már baj legyen, hogy hébe-hóba, amíg te fürdesz, vagy éppen elmész bnőzni, vagy a megaszart nézed, lenyom egy meccset a fifán...

Nem ciki. Te faszbukozol, ő meg tol egy jó kis meccset ;-)

2012. máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Én 23 éves vagyok,most hagytam abba,mert sok időt vesz el.Nem ciki,másnak a játékautómata,vagy alkohol,nekünk a számítógépes/konzolos játékok a szórakozás.Egyébként én azért hagytam abba,mert más elfoglaltságom akadt,ami már jobban érdekel.
2012. máj. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!