Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok/nők azért keresnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok/nők azért keresnek pénzes pasasokat, mert képtelenek magukat eltartani, ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 00:44
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

nem felhaborodott no vagyok, de ez az igazsag nemm kell szegeny pasi mert kifoszt

32 L

2012. máj. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
45%

19:25


Hogy ne fájna nekik az igazság. azért kotkodácsol itt mindegyik.

2012. máj. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
54%

Faj az igazsag nektek mert lehet nem vagytok kepesek megfelni nekunk, mi?


32 L

2012. máj. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
61%

Meg valami te utolso, lehet te elpazarolod az egesz penzed bulikra, cigire piara en meg sporolok es elek is mellette,akkor miert kellene egy olyan pasi aki nem tudja ertekelni munka arat?


32 L

2012. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Megfelelni? Nektek kellene megfelelni ahhoz, hogy egyáltalán a szárnyaink alá vegyünk titeket. Nem érdemlitek meg a dolgos férfit.
2012. máj. 19. 23:44
 26/30 anonim ***** válasza:

Miert talalod helyesnek, hogy egy olyan pasival jartam aki 3-szor annyit keresett mint en es tolem kert penzt cigire meg benzinre, es elkolottte a sajat penzet es utanna az enyemet szivta le? Az baj ha nem akarok olyant tobbe?


32 L

2012. máj. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
45%

Nektek lehetetlen megfelelni. Mert ha minden tökéletes és álomba illő, ti lesztek azok akik jöttök a féltékenykedéssel és addig fúrtok és túrtok míg találtok egy szálkát amiből gerendát tudtok növeszteni.


Ha a pasi el tudta venni a pénzed, akkor te sem lehetsz valami nagy észlény már megbocsáss. Furcsa módon engem 1 nő se tudott lehúzni, pedig minden "barátnőmnél" többet kerestem.

2012. máj. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor boldog vagyok, hogy léteznek ilyen "férfiak", legalább tudom, hogy nekem boldog életem lesz, mert nem nyígok, hanem teszek mindenért.

További jó sírást "férfiak"!


Egy dolgozó nő, a sok közül

2012. máj. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

gratulalok utolso dolgozo csaj..

En is az vagyok csak eppen nem ertik meg, hogy nem kell nekem az ok penzuk mert nekem van fizetsem, de viszont ok se akarjak az enyemet

2012. máj. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Én azon nők/lányok többségét céloztam a kérdéssel, akik úgy tervezik a jövőjüket, hogy a láb szét tétellel minden el van rendezve. A dolgozó nőket én kivételnek tekintem, ők legalább modern gondolkodásúak, nem úgy, mint egyes fiatalabb társaik. Sajnos a jelenlegi tendencia a fiatalok körében úgy alakul, hogy tanuljon a férfi, dolgozzon a férfi, ő meg szét teszi és majd minden jó lesz. Ez sajnos nem így működik ma már.
2012. máj. 20. 19:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!