Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, hogyha lesz barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogyha lesz barátnőm, nem akarom eltartani?

Figyelt kérdés
Én egyenrangúként kezelem a nőket. Ha én dolgozok, dolgozzanak ők is.Ne akarják magukat eltartani.
2011. máj. 22. 14:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
manapság már szinte minden nő dolgozik
2011. máj. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ja, és ha tőlem megkérdezné egy lány, hogy van-e házam, kocsim, jó állásom, én is visszakérdeznék hogy neki is van-e.Én nem piócát keresek, hanem egyenrangú társat. :D
2011. máj. 22. 14:30
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Előbb próbálj meg legalább csajközelbe jutni, majd utána eltervezheted az ilyen dolgokat:D
2011. máj. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Mit nevezünk eltartásnak? Az nem eltartás, ha néha veszel neki ajándékot, meghívod moziba, étterembe, stb.


Ha nálad él, miközben nem száll be a rezsibe, használja a kocsidat, de közben te veszed a benzint, meg te ruházod, veszed a kajáját, fizeted a költségeit, na az eltartás.

2011. máj. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
71%
Skót vagy?
2011. máj. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

"Ha nálad él, miközben nem száll be a rezsibe, használja a kocsidat, de közben te veszed a benzint, meg te ruházod, veszed a kajáját, fizeted a költségeit, na az eltartás."


ilyen eset is van sajnos

2011. máj. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Nem értem. Ez most megint valami gigászi csalódottságból fakadó dolog, vagy nem volt még barátnőd. Ha lesz gyereketek, akkor nem várhatod el ugyanezeket majd.
2011. máj. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Hát szerelmes, az még biztosan nem voltál. Akkor ilyen kérdések nem járnának a fejedben. Ha valakibe nagyon szerelmes vagyok, akkor azt a tenyeremen hordoznám.
2011. máj. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Miért ne várhatnám el?

Ha kicsit idősebb lesz a gyerek megy az óvodába, addig lesz csak vele a csaj.

2011. máj. 22. 14:35
 10/27 anonim ***** válasza:
Azért tenyéren hordozni és eltartani valakit nem ugyanaz.
2011. máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!