Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, hogyha lesz barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogyha lesz barátnőm, nem akarom eltartani?

Figyelt kérdés
Én egyenrangúként kezelem a nőket. Ha én dolgozok, dolgozzanak ők is.Ne akarják magukat eltartani.
2011. máj. 22. 14:28
1 2 3
 11/27 napietus ***** válasza:

szerintem nem gáz, egy nőben legyen annyi önbecsülés, hogy ne akarjon senki kitartottja lenni. velem egy fél vagyont adott apám, mikor férjhez mentem (igaz, hogy a férjem sem volt vagyontalan), erre hivatkozva vakargathatnám évekig, mégis dolgozom (igaz itthon, vállalkozóként hogy a háztartást is tudjam vezetni). aki eltarttatja magát, abban nincs sem tartás, sem valódi életcél.


szóval szerintem jól teszed. Te élsz egy szinten. ne add az alá az elvárásaidat.


29/N

2011. máj. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem is várnám el valakitől, hogy eltartson, de ha valaki azzal kezdené az ismerkedést, hogy ő a büdös életben nem lenne hajlandó eltartani, akkor valószínűleg azonnal faképnél hagynám. Nem azért mert nem értek vele egyet, egyszerűen csak bármikor jöhet olyan helyzet egy pár életében, hogy az egyik fél elveszíti a munkahelyét, és hónapokig a másik tartja el... de ha tovább akarunk menni ugyanúgy ott van a gyes, a szülés is, amikor az ezzel járó pénzből megélni lehetetlen, így kénytelen a férfi fenntartani addig az "asszonyt" és a gyereket. Ha ilyen esetekben is vita lenne a pénzen, az már szerintem gáz! Én pl nőként azt mondom, hogy ha valakit szeretek, természetes hogy nem tartom el, ahogy ő sem engem, de közös kasszán élünk, és ha mondjuk őt kirúgják, valahogy megoldjuk, hogy túléljük amíg új munkahelye nem lesz!


Az pedig ha egy csaj azzal kezdi az ismerkedést, hogy van e kocsid, lakásod, stb, azzal saját magát minősíti, és persze téged is, hogy ilyen nőkkel találkoztál eddig csak! 21/L

2011. máj. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Mindenképpen egyenrangúság, ugyanis akkor legalább nem fog félrejárkálni(más csávókhoz) amíg te dolgozol, és unalmában nem fog badarságokon rágódni :), szóval én azt mondom fele-fele, így legalább a két fél értékeli a másik munkáját és az együtt eltöltött idő is édesebb lesz. Szóval én támogatom a meglátásodat!
2011. máj. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Összejönnék én egy szegényebb csajjal is, csak legyen becsületes, és akarjon tenni a boldogulásáért saját maga is.

Megjegyzem én sem vagyok gazdag, talán az átlagosnak is az alsóbb részén vagyok.

2011. máj. 22. 14:38
 15/27 A kérdező kommentje:
Én még nem kerültem ilyen helyzetekbe csak készülök az eshetőségekre.
2011. máj. 22. 14:40
 16/27 A kérdező kommentje:
De lányok valljátok be őszintén, ti a párkapcsolatban arra vágytok legjobban, hogy pasi elhalmozzon titeket, nem szeretetre vágytok...
2011. máj. 22. 14:41
 17/27 napietus ***** válasza:

nahát akkor nem valószínű, hogy a pénzedért fognak szeretni :) de igazad van, sőt, így főleg. a boldogulásért együtt, vállvetve kell küzdeni, máshogy nem megy előre a szekér. tudod " minden rendszer pontosan olyan lassú, amilyen a leglassúbb eleme" tehát ha Overdose mellé ökröt fogunk be, az a kocsi bizony nem kettőjük átlagának, hanem egy ökörnek a sebességével gog cammogni :)


szóval így meg akkor fokozottan igazad van. és jogosak az elvárásaid.

2011. máj. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 napietus ***** válasza:
persze, nekem is vesz ajándékokat a férjem. de apám meg anyám is, úgyhogy csak ezért nem mentem volna férjhez...nem minden nő az elveszett gyerekkorát keresi a párkapcsolatában :)
2011. máj. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem vallom be, én szeretetre vágyom! És mindig is így képzeltem el komolyabb kapcsolatot a jövőben, hogy én is dolgozom! Sőt meg sem kell osztani a pénzt, bár ha valakit tényleg szeretsz, egy idő után nem fogsz önzősködni. Szóval nem, nem baj, ha nem akarsz senkit eltartani. És kérem a pasikat, szokjanak le arról, hogy egy nőt anyagias plázap*csaként képzelnek el! A normális nők nem ilyenek! És lehet szép a barátnőd attól még, hogy nem agyonsminkelt, agyonszolizott p*csa!
2011. máj. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
De miért kell erre készülni? Ez nem háború. :D Erre nem kell készülni, meg kell ismerni a nőt. És a nőnek valahol szüksége van az anyagi biztonságra (nem egyenlő eltartás), mert a férfi a teremtő, a nő meg őrzi a tüzet időtlen idők óta. Lassan ott tartunk, hogy együtt élsz valakivel, aki eltartja saját magát. Mintha lakótárs lenne, szálljon be mindenbe, és akkor élhet velem.
2011. máj. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!