Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok/nők azért keresnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok/nők azért keresnek pénzes pasasokat, mert képtelenek magukat eltartani, ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 00:44
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Úgy érted proli.
2012. máj. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 zokniszörny ***** válasza:
66%

Én 21 éves nő vagyok, egyetemista. Vagy bíró, vagy ügyész szeretnék lenni, és jó úton haladok is efelé. A párom százezret keres.

Sógornőm két diplomás mérnök, egy multicégnél dolgozik osztályvezetőként. A férje, a bátyám jelenleg munkanélküli.


De nyilván mi is csak a lábunkat rakjuk szét, nem vittük semmire, és csak a pénzes pasikra hajtunk.


Öreg, neked komoly bajod van.

2012. máj. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
a 9. fogja a lényeget...legalább is én, a pénzben - persze nem anyuciék vagyonában úszkálva- a képességet látom a sikerre. a maga módján vmilyen vonalon teljesít.-tett vmit..amit becsülök és elismerek..de a kérdésben a keresnekkel nem értek egyet, egyszerűen pluszt ad az egyén tulajdonságai mellé,képes az önnáló létre, ergó életképes
2012. máj. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
szóval nem keresi a nő, hanem felkelti a figyelmét
2012. máj. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Napjainkban a nők nagy része próbál olyan állásban elhelyezkedni, ami lehetővé teszi számára, hogy fentarthassa saját magát. Ez azonban nem mindig sikerül. Nyilván bizonyos szempontból igazad van, azért nem sikerül ez mert nem is próbálkoznak, lusták, elkényesztetettek és tényleg arra várnak, hogy majd a lehető leggazdagabb férfiból, akit kifognak maguknak, egy jó parti csináljanak.

De mi van a túlnyomó többséggel? Mi van azokkal, akiknek a lehetőségeit megkötik az ostoba sztereotípiák? Mert hidd el nekem, egy ugyanolyan végzetségű nő sosem kap olyan magas beosztást gépészmérnökként, mint egy férfi. Csak azért, mert ahhoz a férfiak jobban értenek?! Persze, tudom, ezek a nők mehetnek óvonőnek is. Oda több nőt keresnek, mint férfit. Ott szükség van rájuk. Csak sajnos abból a keresetből áramra, vízre, meg 25nm-re futja. És szerintem nincsenek túl nagy igényei annak, aki ennél többre vágyik.

Ezek a nők nem azért keresnek "pénzes pasasokat" mert mindenképp egy medence szélén ücsörögve akarnak sütkérezni és méregdrága koktélt iszogatni. A nőknek természetükbe égett az olyan férfi keresése, aki képes biztonságot teremteni. Az erős, a bátor, a családteremtő férfi keresése, aki minden bajra képes megoldást találni. Ez nem sztereotípia, hanem ösztön. Freud óta tudjuk, az embernek három dolog kell, hogy kiegyensúllyozott maradhasson,1 hogy szeretve érezze magát,2 hogy alapvető emberi szükségletei ki legyenek elégítve (alvás, evés stb.), és 3 a biztonság. Amibe beletartozik az anyagi biztonság is. És ezt leginkább egy "pénzes pasas" tudja biztosítani. Mellesleg napjainkban egyre ingatagabbá válnak a pénzügyek és szerintem mindenkinek fontos, hogy ne egyik napról a másikra kelljen élnie, hanem legyen lehetősége tervezni is. És ez annál könnyebb, minnnél több a "kosztpénz".

Saját tapasztalatból tudom, hogy az otthon ülő nők nem kényelmesen heverésznek naphosszat. Szerinted hogyan kerül a vacsora az asztalra? A vasalt ingek hogyan jutnak el a szekrényig? A nő csak ül és szétteszi a lábát néha?

De persze ez a nő feladata. A főzés, a mosás, a vasalás. És emellett még járjon el dolgozni, mert a 21.században élünk és egyenlő állampolgárként tartsa el magát, mikor nem kezelik egyenlőnek. Ezen gondolkoztál már, kedves kérdező?

Elismerem, vannak olyan nők, akik tényleg arra utaznak, hogy egy gazdag pasi feleségei legyenek és soha többé ne kelljen semmit se tenniük. De képzeld el az ő életüket, hogy milyen üres. Kiszolgáltatva egy férfinak, akit lehet, hogy mégcsak nem is igazán szeretsz. Valószínűleg az összes pénzéhes nő vagy százszor megbánta már és már csak azért is kiélvezi, ha mást már úgysem tud tenni, kihasználja, hogy gazdag, mert neki csak ez maradt.


Még annyit fűznék hozzá mindehez, hogy 20 éves múltam és egy olyan férfihoz készülök hozzámenni, aki kezdő általános iskolai matektanárként sosem keresett még többet havi 90ezernél és mégis úgy gondolom, neki igent mondanom életem legjobb döntése volt.

2012. máj. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Ez teves felfogas nem azert keresek en esetleg penzes pasit mert kell nekem a penze hanem mert megjartam egyg 6 eves kapcsolatban ahol a pasinak 3 x annyi fizuja volt mint nekem es megis elpalta a penzet es utanna az enyemet. Nekem van hazam es rezervam is de orokke penzt kert megis cigire meg benzinre tolem penzt, de o nem adott,szoval azert, hogy ne eljen az enyembol hanem tudjon megelni a sajat laban ne en tarsam ot el.


32 L

2012. máj. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
54%
tekintve hogy a nok szulik a gyermekeket es ezert ra vannak kenyszeritve arra hogy felellosegget vallaljanak ertuk valahol ertheto is ha olyan ferfit keresnek aki tamogatni tudja oket penzzel, ellentetben azzal akinek egy fillerje sincs.
2012. máj. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Bírom ezt az idiótaságot, dolgoztál te már egy percig is?

Az én munkahelyemen csak nő van, és nem poénból dolgoznak. (szóval meglepő módon, de én is dolgozok, hogy a KÖZÖS életünket fel tudjuk építeni...)

Párom anyja meg többet keres havonta, mint, amit te évente összehozol. A férje meg 7 éve nem dolgozik, eltartatja a pics@ját.

Szóval találj más elfoglaltságot, mint a gyűlölet keltést... Legyél meleg és a problémád megoldva.

22/L

2012. máj. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

mert büdös nekik a munka



09:35


interneten mindenki annyit keres amennyit nem szégyell ;)

2012. máj. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Mennyi valós tényeken felháborodott nő van itt, jó ég. Fáj az igazság, mi, hölgyeim?
2012. máj. 19. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!