Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomnak felajánlom, elvisze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak felajánlom, elviszem az ő levelét is a postára, erre azt mondja, azt jobb szeretné ő feladni. "Az a biztos alapon". Vélemény? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval holnap én mindenképp megyek a postára, neki is fel kéne adnia egy levelet. Majd munka előtt gyorsan elszalad vele, mondja. Felajánlom, hogy ne fáradjon, majd én megoldom. Erre kiderül, hogy nem meri rám bízni!! Hát ez tök jó...
2012. máj. 17. 13:29
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

:)))


Szerintem ez egy olyan téma, ahol nem lehet igazságot tenni, kinek ez, kinek az a fontos, a lényeg, hogy a párok között legyen meg az összhang. Persze ha csak ezen a téren van nézeteltérés, és amúgy minden más stimmel, akkor csak emiatt nyilván nem fog borulni a kapcsolat. Talán tényleg meg kell próbálni lezserebben venni ezeket a dolgokat, nem azért, mintha nem éreznék egyet, kérdező, hanem a béke kedvéért. Mondom ezt én, aki nem igazán ültette még ezt át a gyakorlatba. :D De idővel talán menni fog.

2012. máj. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
vagyis "éreznék együtt"
2012. máj. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
:)
2012. máj. 17. 15:06
 34/39 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok.


A férjem nem horgászik. Akkor mehetek én horgászni ha hisztizem?


:-D

2012. máj. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Hát például, na ez mekkora ötlet!!!!!!!

Barátnőmre legközelebb rátör az 5 perc...ha esik az eső, akkor ő megy horgászni XDDD

2012. máj. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
""És rohadtul nem hiszti,"" Kedves kérdező akkor szerinted mi?? :P
2012. máj. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
A bizalmatlanság sokkal rosszabb, mint a "hiszti", csak nem olyan látványos, mert sunyiban lehet csinálni. :D
2012. máj. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Kedves Demente és a többiek, akik szerint hisztiztem! Apróságnak tűnik ugyan, de valamiről azért csak árulkodik az ilyesmi... Ennyire azért csak nem tartom magam megbízhatatlannak. Végül aztán én vittem a levelet a postára, és a feladással sem volt semmi problémám. :P
2012. máj. 18. 16:50
 39/39 anonim ***** válasza:
De csak azért nem mert szeretlek. ;)
2012. máj. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!