Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomnak felajánlom, elvisze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak felajánlom, elviszem az ő levelét is a postára, erre azt mondja, azt jobb szeretné ő feladni. "Az a biztos alapon". Vélemény? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval holnap én mindenképp megyek a postára, neki is fel kéne adnia egy levelet. Majd munka előtt gyorsan elszalad vele, mondja. Felajánlom, hogy ne fáradjon, majd én megoldom. Erre kiderül, hogy nem meri rám bízni!! Hát ez tök jó...
2012. máj. 17. 13:29
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
46%
én se bízok ilyesmit másra
2012. máj. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
38%
Ezekszerint nem a megbízhatóság a legfőbb erényed..XD
2012. máj. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
42%
Ez legyen életed legnagyobb problémája...
2012. máj. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
0%

Lehet az adóbevallásáról van szó. Én sem adnám neked oda.


Szeretném látni, ahogy elveszik és lepecsételik a feladóvényt.


Szerinted ki akar utána szívózni a NAV-val, hogy bocs a barátnőm véletlenül a postaládába dobta, nem ajánlottan adta fel.

2012. máj. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Pont hogy én viszem az adóbevallásom... És tényleg teljesen jó szándékból gondoltam, hogy ez miatt ne kelljen korábban felkelnie, majd én elviszem a levelét is. És nem, nem hisztit csinálok belőle, csak kíváncsiságból kiírtam a dolgot. :)
2012. máj. 17. 13:39
 6/39 anonim ***** válasza:
25%
Hát ilyen hisztis nőre én se bíznék semmit:D
2012. máj. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: nem bízik benned. Többieknek: nem tudhatjuk, hogy mi a bizalmatlanság oka. Nem biztos, hogy a kérdezővel van a baj, az is lehet, hogy a pasi magából indul ki, és ezért nem bízik senkiben. :)
2012. máj. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó. Amúgy meg nem hiszti, csak rosszulesett. Ennyi. Én igenis örülnék hasonló esetben. Na mindegy.
2012. máj. 17. 13:46
 9/39 anonim ***** válasza:
Hát sok mindent nem lehet erre mondani, nem bízik benned, ennek az okát vele kell megbeszélned, nem velünk. Vannak olyan emberek egyébként, akik csak maguk szeretnek mindent csinálni és nem közösködnek, nem csapatjátékosok. Lehet, ez nem veled szembeni bizalmatlanság. A barátnőm is ilyen: eszméletlen mód nem megy neki a csapatjáték, csak az a jó, amit ő csinál és úgy, ahogy ő csinálja. A pakliban még az is benne van, hogy azt nem akarja, hogy lásd, kinek és mit ír.
2012. máj. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
56%
De, ez pont kimeríti a hiszti fogalmát:D
2012. máj. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!