Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomnak felajánlom, elvisze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak felajánlom, elviszem az ő levelét is a postára, erre azt mondja, azt jobb szeretné ő feladni. "Az a biztos alapon". Vélemény? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval holnap én mindenképp megyek a postára, neki is fel kéne adnia egy levelet. Majd munka előtt gyorsan elszalad vele, mondja. Felajánlom, hogy ne fáradjon, majd én megoldom. Erre kiderül, hogy nem meri rám bízni!! Hát ez tök jó...
2012. máj. 17. 13:29
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
De most az miért hiszti, hogy rosszul esik neki a bizalmatlanság? Ez nem természetes? Örülnie kellene neki? :)
2012. máj. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
40%

Nekem is hisztis a csajom, könnyen felismerem XDD

Csak már kezd leszokni róla, mert rájött, hogy értelmetlen.

Én azonnal elhagyom a műveleti területet, beülök a kocsiba és megyek horgászni. Mire hazaérek, lenyugszikXD

2012. máj. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Különben is, egy kapcsolat alapja az őszinteség, jobb, ha minden apróságnak tűnő dolgot tisztáznak, minthogy bennmaradjon, végül felgyülemlik és egyszercsak kitör, mint a vulkán. :)
2012. máj. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
:D
2012. máj. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Én nem akarnék olyan kapcsolatot, ahol órákig beszéljük ki, hogy az egyik fél miért nem vihette a postára a másik leveleit. Nálunk ez olyan piti dolog, hogy fél másodpercet szánunk rá mindössze kb így: "elvigyem a leveled?" "Nem kösz" "oké".
2012. máj. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Várj, akkor egyre kevesebb halat esztek. Pedig nagyon egészséges. :DD
2012. máj. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat, örülök hogy azért van aki megérti... És rohadtul nem hiszti, közben ő is itt van a szobában. Csak tényleg rosszulesett, hogy mi lesz később, ha ennyit nem mer 3 év után rám bízni. :)
2012. máj. 17. 14:25
 28/39 anonim ***** válasza:

Én megyek akkor is, ha nem hisztizik XDD

Utána meg azért hisztizik, mert horgászni mentem, de akkor megyek vissza XD

2012. máj. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

"Én nem akarnék olyan kapcsolatot, ahol órákig beszéljük ki, hogy az egyik fél miért nem vihette a postára a másik leveleit."


Jogos, de valaki meg olyan kapcsolatot nem akar, ahol bizalmatlanság van. Különben sem "órákról" van szó, csak 1-2 mondat, amíg tisztázzák az okokat.

2012. máj. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

""Én nem akarnék olyan kapcsolatot, ahol órákig beszéljük ki, hogy az egyik fél miért nem vihette a postára a másik leveleit. Nálunk ez olyan piti dolog, hogy fél másodpercet szánunk rá mindössze kb így: "elvigyem a leveled?" "Nem kösz" "oké".""



És ez így lenne természetes. De nálunk nem így van. " miért nem vihetem el? nem bízol bennem? Már nem szerecc! Pedig tök jószándékból... de ha nem hát nem... Oké vidd csak a hülye leveled! De miért nem vihetem én? Már nemszerecc..... És ez megy elölről....

2012. máj. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!