Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomnak felajánlom, elvisze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak felajánlom, elviszem az ő levelét is a postára, erre azt mondja, azt jobb szeretné ő feladni. "Az a biztos alapon". Vélemény? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval holnap én mindenképp megyek a postára, neki is fel kéne adnia egy levelet. Majd munka előtt gyorsan elszalad vele, mondja. Felajánlom, hogy ne fáradjon, majd én megoldom. Erre kiderül, hogy nem meri rám bízni!! Hát ez tök jó...
2012. máj. 17. 13:29
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
Szerintem pont nem az adóbevallását akarja feladni, hanem egy olyan levelet valakinek, amelyről nem akar beszélni, még a legjobb barátjának sem. Valakivel megismerkedett valahol, de még nem tudni, mi lesz a kapcsolatból, tehát egyelőre maximálisan titokba akarja tartani. Vagy az is lehet, hogy olyan hivatalos helyre, amelyről nem akar beszélni stb.
2012. máj. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
13.53: Hát akkor te még nem láttál igazi hisztit. :D De amúgy velem is előfordult már mh-en, hogy vmi visszásságot jogosan szóvá tettem, erre megkaptam, hogy hisztizek. Na, azóta óvatosabb vagyok az emberekkel, ha ilyen alacsony az ingerküszöbük. :))) Bocsi az offért.
2012. máj. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

Vannak dolgok, amiket sosem bízok a barátnőmre. Nálam ez a versenyzéshez szükséges dolgok összepakolása. Ha én felejtek el valamit, akkor magamat hibáztatom. (Még nem fordult elő, hogy hiányzott volna valami.) Viszont, ha ő pakolna és hiányozna valami fontos dolog, abból probléma lenne. Utána úgysem bízhatnám rá. Ha mégis, és újra hibázna...

Egy esetleges veszekedést spórolok meg.

2012. máj. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
Én komoly hisztit sose látok, ha csak a csíráját megérzem, már hagyom is ott, hisztizz annak, akit érdekel, ez így van XD
2012. máj. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
# 12: akkor nem annak alacsony az ingerküszöbe, aki megsértődik egy ilyen lepkefingnyi apróságon, mint egy levél feladása? Igen, bezony ez a hiszti, ha ezen valaki felkapja a vizet. Nem tudom ez most valami női dolog-e, de én mint férfi soha nem kapnám fel ilyenen a vizet, de még csak nem is gondolkodnék rajta. Minek kell mindig kombinálni?
2012. máj. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

"Szerintem pont nem az adóbevallását akarja feladni, hanem egy olyan levelet valakinek, amelyről nem akar beszélni, még a legjobb barátjának sem. Valakivel megismerkedett valahol, de még nem tudni, mi lesz a kapcsolatból, tehát egyelőre maximálisan titokba akarja tartani. Vagy az is lehet, hogy olyan hivatalos helyre, amelyről nem akar beszélni stb."



Ha megismerkedett valakivel és ha a barátja nem 60 éven felüli akk biztos nem postai leveleken át fog vele kommunikálni :D

2012. máj. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
De ezt csinálják mindig, életük jelentős részét a kombinálás, elméletgyártás teszi ki:D
2012. máj. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
14.12-es, ez tetszik. :D Amúgy meg egyszerűen csak nem bízik bennem annyira, hogy valóban fel tudjam adni a hülye levelét időben. Ennyiről van szó. Én meg nem hisztizek, csak picit azért meglepődtem rajta. Gondoltam megosztom ezt a dolgot másokkal is, ki hogy látja.
2012. máj. 17. 14:16
 19/39 anonim ***** válasza:

"csak nem bízik bennem annyira, hogy valóban fel tudjam adni a hülye levelét időben"

ÁÁ, ez tényleg nem hiszti XDDD

2012. máj. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
74 és 78%-osak, akkor nektek nem való olasz nő, inkább a higgadtabb skandináv tipusok. :)
2012. máj. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!