Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti igy veled maradnátok, hozzá költöznétek? Ez csak ilyen, ha ló nincs jó a szamár is dolog?

Figyelt kérdés

Barátommal elhatároztuk, hogy.összeköltözünk. Eddig boldog is voltam. De Ma beléptem a facebook-jába, és egy hónapja még egy másik lányba volt halálosan szerelmes, akiért bármit.megtenne. 9 hónapja járunk, kisebb nagyobb megszakításokkal. Akkor épp nem voltunk együtt, de ez akkor is már milyen.

Azért is bizonytalanodtam el, mert nekem van egy kisfiam, akit nem rácingálhatok ide-oda.


2012. máj. 16. 18:25
 1/10 anonim válasza:
Ha szereted egy próbát megér...Mert lehet jól fog elsülni a dolog,ha meg sem próbálod majd megbánod és magadat fogod okolni...
2012. máj. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én velem maradnék. Nálam azonnal repülne, menjen, amerre lát.

24/N

2012. máj. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az igaz. Csak most -lehet hogy hülyeség- nem tudok benne bizni. Mert ok most van a csajnak pasija, de ha nem lesz, kitudja, lehet megcsalna. :/
2012. máj. 16. 18:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Szabadelvű családmodell. :D
2012. máj. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kösz -.-
2012. máj. 16. 18:34
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem is az volt az első, hogy dobom, de nem tudom. Sokat küzdöttünk egymásért. Én már az egész családdal összevesztem érte. De ez most sokkolt.
2012. máj. 16. 18:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem 9 hónap nem sok idő úgy, hogy még meg is szakítottátok egyszer-kétszer. Annak is oka van, hogy megszakítottátok, meg annak is, hogy a facebookját megnézted, tehát annyira nem bízol benne, hogy le is ellenőrizted. Ez nem jó. Én tuti, hogy várnék az egésszel, ráadásul egy kicsivel még inkább meg kell gondolni az egészet. Én úgy gondolom, hogy csak akkor szabad összeköltözni, ha biztosak vagyunk benne, és semmilyen kételyünk nincs.

2012. máj. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, a féltèkenység abbol ered, hogy amikor egyszer szakitottunk, neki lett barátnője. Nekem azt mondta, hogy nincs és engem szeret, de lebukott...Khm... ilyen kétszer is volt.
2012. máj. 16. 18:43
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Az ilyenektől tudok agybajt kapni. 9 hónapja járnak, de közbe százszor szakítanak, akkor ki tudja melyik hányszor kefél félre, de közbe szeretik egymást, de a fiú mást is szeret, gyerek is van egy másik kantól, össze is akar költözni, mikor ilyen se veled se nélküled kapcsolat.

Az ilyenekre megy el majd az én adóm, rohadt modern világ.

2012. máj. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Iggen, a te adód erre fog elmenni....

Ő fére dugott, én nem. A gyerek meg az elöző kapcsolatombol van...

2012. máj. 16. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!