Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm és a barátnője tavaly szakítottak. A lány nagyon kiborult (ismerős jóval kevésbé, mert nem szerette annyira), úgy nyilatkozott a dologról, hogy a fiú szétzilálta az életét.

Erre alig telt el pár hónap, és elkezdte facen a psi dolgait lájkolni, majd az új barátját is (aki szerintem egy sokkal rendesebb pasi) olyan helyekre vitte, ahol a régi is fellelhető volt. Úgy tűnik, hogy mostmár jóban vannak az exszel (nem gondolom, hogy újra összejöttek), mintha semmi se történt volna. Ez a lány ennyire megbocsátó, vagy ilyen hülye? Lehet, hogy nem is tudta, hogy a háta mögött az ex milyen ótvarul viselkedett? Mert ha tudná, akkor felé se nézne többé. Én sajnos sokat tudok a történetről, csak nem mesélhetem el neki.


2012. máj. 10. 20:25
 1/8 aszomszedneni ***** válasza:
nem tudom , mi ebben a különös ?
2012. máj. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szomszédnéni: az, hogy mocsok volt az ex vele, ő meg most kedveskedik neki, ahelyett, hogy jó messzire elhúzna a közeléből.
2012. máj. 10. 20:36
 3/8 aszomszedneni ***** válasza:
és mégis mit tett az exe ?
2012. máj. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Többek közt megcsalta; amikor épp nem csalta, akkor fűvel-fával flörtölt. Neki a lány csak egy állandó kapcsolatnak kellett, hogy legyen biztosítva a szex, de nem akart semmi komolyat. A lány meg azt hitte lesz belőle valami, normális kapcsolatra vágyott. (Már szerencsére olyan van neki.) Szóval az ex egy csajozós hülye, nem kéne vele bűbájkodni, ha már egyszer megszabadult tőle a lány, felé se kéne néznie (ha van egy kis esze).
2012. máj. 10. 21:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt hívják szerelemnek.
2012. máj. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-ös: mármint arra gondolsz, hogy még mindig szerelmes bele a lány?
2012. máj. 12. 23:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Alap
2012. máj. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát, ha így van, az elég szomorú. Az új barátját sajnálom, meg őt is, hogy még mindig szereti a régit. Az egy szemét és nem tudom mivel kábítja így el a lányokat, hogy nem tudnak tőle szabadulni. :(
2012. máj. 12. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!