Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog az, ha valaki a munkatársainak elmondja az otthoni problémákat és meg is beszéli velük azokat?

Figyelt kérdés
A munkatársak mindig az ő pártját fogják, neki adnak igazat. Én hiába vagyok más véleményen, az hülyeség, mert neki mindenki más igazat ad rajtam kívül.

2012. ápr. 25. 13:47
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem nem szabad mindent elmondani a kollégáknak,mert aki ezt teszi,az kiszolgáltatottá válik.Vissza élnek vele!
2012. ápr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már normális :S
2012. ápr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem jól teszi,sok a kétszínű ember.
2012. ápr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

minden csip csup ügyet persze nem fecsegünk ki, de azért elég normális. Mondom ezt úgy, hogy 10 nővel dolgozok együtt és ne tudd meg néha miket mondanak az otthoniakról...

Nekem normális, de persze komoly problémákat nem osztok meg velük én se, főként nem fogom őket döntőbíráknak beállítani egy vita során. Meg lehet mindenki véleményét hallgatni, de a döntés mindenkinek a saját kezében van..

Akár lehetne ez is az oldal szlogenje :)

2012. ápr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors reakciókat :) Szerintem sem normális, csak néha már teljesen elbizonytaladok, mert mindig azt hallom itthon, hogy én véleményem a "más" az "átlagostól eltérő".
2012. ápr. 25. 13:58
 6/12 A kérdező kommentje:
Persze, nem azt mondom én sem, hogy semmit sem lehet elmondani, semmiről nem leeht beszélgetni a munkahelyen :) Viszont a komoly családi ügyeket azért mégsem illik "kiteregetni" szerintem sem. Persze párom szerint ez tök normális dolog.
2012. ápr. 25. 14:00
 7/12 anonim ***** válasza:

Először is nem normális, mert kihasználhatják, meg különben sem idegenekre tartozik.

Másodszor meg valószínűleg úgy adja elő, hogy ő jöjjön ki jobban a helyzetből, akkor nyilván az ő pártját fogják fogni, pláne, hogy a te verziódat nem is ismerik.

Mondd meg neki, hogy nem kellene olyan emberek véleményére adnia vitás helyzetekben, akik nem is hallották mindkét felet.

2012. ápr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Óóó, hányszor mondtam én már ezt. Akkor mindig az a válasz, hogy ő úgy adja elő, ahogy valójában volt... :(
2012. ápr. 25. 14:10
 9/12 anonim ***** válasza:

Nyilván a saját verzióját adja elő...

Egy időben a férjem állandóan sajnáltatta magát a kolléganői előtt, hogy én milyen hisztis vagyok, folyton veszekszem vele, már utál hazajönni, és persze mind neki adott igazat...

Azért megkérdeztem, hogy "és azt is elmondtad, hogy azért vagyok hisztis, mert megcsaltál?" - mert azt persze elfelejtette megemlíteni. Szóval igazat mondott, mert tényleg hisztis voltam, csak épp a lényeget hallgatta el...


Nem gondolom, hogy ilyen sarkosan, de valószínűleg a párod is úgy adja elő a dolgokat, hogy csak a saját szempontjai érvényesülnek.

2012. ápr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom, mert már én is rákérdeztem, hogy "ezt és ezt" is elmondtad (ami elég kínos lett volna számára)? Persze, azt nem mondta el, de az is az én "hibámból" következett be :(
2012. ápr. 25. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!