Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog az, ha valaki a munkatársainak elmondja az otthoni problémákat és meg is beszéli velük azokat?

Figyelt kérdés
A munkatársak mindig az ő pártját fogják, neki adnak igazat. Én hiába vagyok más véleményen, az hülyeség, mert neki mindenki más igazat ad rajtam kívül.

2012. ápr. 25. 13:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát nézd, gondolom a kollegáival van napi 8 órát minimum összezárva, olyankor az ember úgy érzi, hogy egy második családja van és néhányan (ilyen a párod is) kéretlenül is elmondanak mindent, mert egyszerűen mással nem tudják megbeszélni. Én két nővel dolgozom együtt férfi létemre és sok időmbe telt leszoktatni őket arról, hogy minden apróságot elmeséljenek nekem (egyszerűen látványosan nem figyeltem). Szerintem a legjobb megoldás, ha jelzed felé, hogy neked ez nem esik jól és jó lenne ha megmaradna a kapcsolatotok intimitása.
2012. ápr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Vannak nyitottabb emberek, akiknek ez természetes és vannak zárkozottabbak, akik ezt el sem tudják képzelni. Alapeset az, hogy a hallgatoság a panaszkodonak ad igazat. A baj csak az, ha a panaszkodo ezt el is hiszi illetve alátámasztva látja a saját "igazát". Kevés ellenszere van Egyik az, ha azelött a társaság elött nagyon, de nagyon durván leégeted, majd megjegyzed, hogy ez is a nyiltság egyik foka.
2012. ápr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!