Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buta dolog lenne?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem a volt barátomat de a távolság úgy hozta nem, hogy nem tudtuk folytatni... de engem meg még mindig érdekel mivan vele. nagy butaság lenne írni a barátnőjének, hogy vigyázzon az exemre és, hogy szeresse őt nagyon?:/
2012. máj. 10. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. máj. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
miert?:(
2012. máj. 10. 18:08
 3/8 A kérdező kommentje:
nem tudja am, hogy ki vagyok...
2012. máj. 10. 18:11
 4/8 anonim válasza:
ha azt írod, hogy vigyázz az exemre, biztosan megtudja :)
2012. máj. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ugy akarnam csak, h vigyazzon ra... nem akarnem hergelni, h azt mondom a pasijara, h az exem...de igy is van vmi abban amit mondasz..:/ szoval hulyeseg lenne.. koszi:)
2012. máj. 10. 18:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ne írd! Gondold végig: mi lenne ezzel a célod? Mit érnél el vele? Azon kívül, hogy esetleg hülyének vagy túl érzelgősnek néznek. Ezt ne úgy vedd, hogy én mondom, csak az ő szemszögükből próbálom nézni.
2012. máj. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd objektívan a dolgot, és mérlegelj.

- Neked milyen előnyöd származhat ebből? Semmilyen!

- Nekik milyen előnyük származhat ebből? Semmilyen, ugyan nem fog rá jobban vigyázni és jobban szeretni sem fogja!

- Milyen kellemetlenségük lehet? A csaj félreértheti, emiatt nagy balhé lesz náluk, miért írogat neki ilyet a srác excsaja.

- Neked milyen kellemetlenséged lehet? A fentiek megtörténte után a srác felhív, jól leordít, hogy mit csinálod a fesztivált, neked bűntudatod lesz, és gyakorin megkérdezed, hogyan teheted jóvá.


Értem, hogy miért akarod írni, értem, hogy így akarod elengedni, de ezzel senkin nem segítesz, de nekik akár árthatsz is.

2012. máj. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy féltékenység lenne belőle, vagy szánalmasnak gondolnának. Pozitív foganatja nem lenne. Ha mindenképp írni akarsz, akkor inkább az exednek, hogy vigyázzon magára, és reméled boldog lesz. Bár én ezt sem tenném mert felesleges, de ha neked jót tenne, ezzel legalább bajt nem okozol.
2012. máj. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!