Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lánynak sokat számít ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak sokat számít ha szerelmes levelet küld neki valaki? Ezzel a fiú el érheti hogy még jobban belé szeressen?

Figyelt kérdés
pl. ha a lány azt mondja a fiúnak hogy egy kicsit tetszik neki és a fiú erre készít neki szerelmes levelet.
2012. máj. 16. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
igen, ez egy lánynak nagyon jól esik!
2012. máj. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha szimpatikus vagy neki és ő is szívesen megismerne akkor igen!
2012. máj. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy már ismerjük egymást kiskorunk óta, és szívesen van velem. Egyébként említette hogy egy kicsit tetszem neki.
2012. máj. 16. 15:11
 4/10 Panda Péter ***** válasza:
öregem, ez felhívás keringőre...
2012. máj. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem minden csajnál nyerő, de jól esik nekik, igen; rosszul nem jössz ki belőle szerintem. Ellenben baromira nem mindegy, hogy egy szerencsétlen, helyesírási hibákkal és közhelyekkel teli, gyerekes gyökérséget írsz, vagy valami eredeti, mélyreható szöveget. Gondolom nem kell mondanom, melyikre törekedj ;)
2012. máj. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam tutira. Ha nekem is tetszik a srác akitől kapom akkor még sokkal jobban belezúgok, engem nagyon meg lehet vele hatni:)
2012. máj. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Diavolino44 ***** válasza:
Szerintem, ha szimpatikus vagy neki akkor jo pont, ha nem annyira jobban megfog utalni.
2012. máj. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát eléggé alaposan meg válogattam hogy mit írok neki, és helyes írási hiba nem volt benne. Még nem tudom hogy mire számíthatok, mert tegnap olvasta el és még azóta nem beszéltünk. Testvére mondta hogy el olvasta a lány. (levelet a posta ládába dobtam)
2012. máj. 16. 16:00
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma találkoztam vele, jött velem szembe fel a lépcsőházban, de nem csak köszöntem neki. Nem akartam vele beszélni, mert vele volt az egyik barátnője. Meg köszönte a levelet. Jó lenne tudni hogy mit érezhet most irántam.
2012. máj. 16. 20:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Kiderült?
2017. febr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!