Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik, össze szeretnék vele jönni, de kiderült még mindig nagyon szerelmes a volt barátjába, már 1,5 éve, nem tudja elfelejteni, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Eltudnám valahogy felejtetni vele?

Volt már azóta pár palija de 1iknek se sikerült

nagyon kell nekem ez a lány,mit tegyek?



2012. máj. 15. 02:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit jegeld a témát.Mond el neki,hogy vársz rá:)
2012. máj. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
felejtsd el keress új kapcsolatot!
2012. máj. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem kell elfelejteni! az a legjobb, ha kis lépésenként közeledsz a lány felé... teremts nagyön közeli batári kapcsolatot, és utalj néha rá, hogy ő több neked, mint egy barát.... ha a lány is szeret téged, akkor minden jön majd magától.... ha pedig rád se bagózik, akkor már tényleg elfelejtheted, hiszen az ilyen lány nem érdemel meg.... hallgass rám, az osztályban én vagyok a kerítő.. :D és ami a legfontosab: SOHA NE ADD FEL A REMÉNYT, ÉS ADD ÖNMAGAD!! ne változz csak mások kedvéért, mert ha nem illesz ehhez a lányhoz, jön majd másik :D



KÍVÁNOK NAGYON SOK SIKERT !!!

2012. máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
próbálj jobb lenni a régi pasijától
2012. máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!