Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is rosszul esne ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esne ha a hónapfordulótokról megfeledkezne a barátotok?

Figyelt kérdés
ma voltunk együtt 1 hónapja, és a barátom semmit sem adott:/ én nem várok el ajándékot csak mondjuk egy szál virágot, v ilyesmi az jól esett vna azért..... én meg ugy vtam vele h nem adom akkor oda neki, pedig annyira készültem, saját kezüleg készítettem neki ajándékot. Nem akarok cirkuszolni, de annyira rossz kedvem lett tőle. 1/L
2012. máj. 15. 19:38
1 2
 1/18 Baby Firefly ***** válasza:
100%
ő, nem.. idáig nemis tudtam hogy van olyan hogy hónapforduló
2012. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

LoL, hónapforduló xD

Utána meg hétforduló?

2012. máj. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

egy hónap, az már megbocsáss, de semmi :) Majd ha a 6 hónaposat, azaz a FÉL ÉV-es évfordulót felejti el, az cinkesebb, de egy hónapért még szomorkodni sem érdemes, nem, hogy cirkuszolni :)) Fel a fejjel, és csak úgy is lehet ajándékot adni :P :P Én ha csak úgy kapnék valamit, repesnék az örömtől, és viszonoznám amint tudom. :D :P


F/16

2012. máj. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
hát nem :D de 1 hónapja járunk....
2012. máj. 15. 19:41
 5/18 anonim ***** válasza:

Minek adjon virágot emg emlékezzen egyáltalán HÓNAPFORDULÓRA??

Gondolj már bele..ha mindig kapnál vmit minden hónap után szegény csődbe menne az évfordulótokra...ha majd azt is elfelejti na az essen rosszul!

2012. máj. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
napforduló? Bakker, mi ez?! Örülj, ha normális a srác!! Hónapforduló...uram-isten....
2012. máj. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 CMD ***** válasza:

1/L :D


Hát egy egyéves lánytól ne várjatok többet.


Amúgy meg ez egy hülyeség. Normális ember szerintem nem tart ilyet, csak a szipcsiszupcsicukkermukkerarihirihöribiribari párok. Ez után lesz kéthónapforduló, meg háromhónapforduló, félévforduló, meg másfélévforduló? Legyen minden nap napforduló, aztán meg van oldva a probléma.

2012. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

1/L


Egy évesen még normális, ha ilyen ökörségeken hisztizel.

Bizonyos kor fölött (cirka 8 év, általános iskola első osztályától felfelé) már ciki.


A barátod valószínűleg nem gondolat olvasó, nem GYK olvasó, és sejtelme sincs arról, hogy illik valamilyen jutalmat adnia neked azért, mert egy hónapja kegyeskedsz járni vele.

:)


Így a második hónapfordulót már nem kell megtartani, mert nem is lesztek együtt.

2012. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én sem adtam semmit 1 hónapra a barátnőmnek, hanem helyette felhívtam, mert picit távol lakunk egymástól. :( De attól, hogy felhívtam boldog lett, és én is. Azóta minden hónapban, azon a napon kötelezően felszoktam hívni.
2012. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ! jó h észhez térítettetek, de tényleg az én baráti körömbe ez szokás :D
2012. máj. 15. 19:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!