Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is rosszul esne ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esne ha a hónapfordulótokról megfeledkezne a barátotok?

Figyelt kérdés
ma voltunk együtt 1 hónapja, és a barátom semmit sem adott:/ én nem várok el ajándékot csak mondjuk egy szál virágot, v ilyesmi az jól esett vna azért..... én meg ugy vtam vele h nem adom akkor oda neki, pedig annyira készültem, saját kezüleg készítettem neki ajándékot. Nem akarok cirkuszolni, de annyira rossz kedvem lett tőle. 1/L
2012. máj. 15. 19:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ezen sírjak- vagy nevessek... Én a párommal jövőhònapban leszünk 4 éve együtt, felköszöntjük egymást dzóban, azt annxi. Nem várok el tőle semmit. Ha valakit szeretek, akkor nekem ő a legnagyobb ajándék....


L/18

2012. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
1 hónap után még az se biztos, hogy kihúzzátok a 2. végééig. Pf
2012. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Nem akarok érzéketlennek tűnni, mert én is szeretem módjával a romantikus meglepetéseket, de hónapfordulót ünnepelni...Olyan gáz, ne haragudj.

Az ember tipikus éretlen tini viselkedésnek gondolja az ilyesmit. Hónapfordulókat ünnepelni halál felesleges, plusz olyan, mintha nem is feltételeznéd, hogy akár egy évig is együtt lesztek, ezért minden hónapnak (napnak) örültök.

Hidd el, ez nagyon kevés lánynak fontos, fiúknak meg aztán még kevésbé. Emiatt felesleges elkeseredned.

Miért nem lepted meg akkor önzetlenül csak te(ha tényleg szereted)? Akkor esetleg leesik neki, hogy ez neked fontos, és legközelebb gondolt volna erre (bár még egyszer mondom, ez hatalmas hülyeség, mármint ezen cirkuszolni).

A férfiaknak teljesen más rugóra jár sokszor az agyuk, mint nekünk, ha ilyen apróságokon is fennakadsz, sok bajod lesz még.


23/N

2012. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Velem ez napfordulón szokott történni
2012. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!:) rájöttem h hülyeség és nincs is értelme elég tényleg ha szeret
2012. máj. 15. 19:51
 16/18 A kérdező kommentje:
utolsó XDXD :D
2012. máj. 15. 19:52
 17/18 anonim ***** válasza:
eddig kajak azt hittem énis, hogy ez fontos (egy ismerősöm nagyon elvan vele). de örülök, hogy mégsem :)
2012. máj. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ó, ugyan, sok év után látom, hogy ennek semmi jelentősége. :)
2012. máj. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!