Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18-20 ev kozotti lanyok, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 ev kozotti lanyok, ti miert tartjatok unalmasnak a 25-30 kozotti komoly pasikat?

Figyelt kérdés
Voltam randizni egy 18 eves lannyal es beszelgettunk. En az elet komoly dolgairol, hogy mi lesz holnap, mit fogok csinalni, hogyan fogok tudni megelni stb. Rola tudni kell, hogy egy gazdag csaj es rendkivul szep is, csak mar eleg sok egy ejszakas kalandja volt. De ugy nez ki, hogy velem nem lesz semmi a dologrol, mert o unalmasnak talalt. O vegig arrol beszelt nekem, hogy mennyire gazdag az apja, hany munkasuk van, milyen autot kao majd 20. szuletesnapjara, mennyire volt reszeg az elmult bulikon stb. En meg ugye azokrol beszeltem, amiket mar leirtam korabban. De mierz tartja unalmasnak egy ember a masikat, ha nem piarol, penzrol, partykrol stb beszel? Csak azerz kerdem mert 26 vagyok es komoly celjaim vannak, de foleg eddig harom esetben is 17-20 kozotti lanyokkal voltam randizni es mind a piarol, cigirol, pasikrol, penzrol, sikerrol beszeltek nekem. Ennyire konolytalanok a mai lanyoknak a legnagyobb vagy inkabb en vagyok foldhozragadt es nekm kellene alkalmazkodnom hozzajuk es beszeljek en is ezekrol.a.dolgokrol?
2012. máj. 12. 12:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ezeket a csajokat hagyd meg inkább nekem meg a többi 20 éves kortársamnak dugni kösz!
2012. máj. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
En nem altaoanositottam, csak leirtam harom randi tapasztalatat es beszelgettem ezen kivul meg jonehany lannyal, arrol hogy milyen ez a koroszaly. Ok maguk ezt mondtak es ezt tamasztottak ala, hogy megy az ivaszat ezerrel. De nem mindenki ilyen ebben a korosztalyban, vannak szerencsere ritka kivetelek, demire egy ilyen kivetelre ratalal az ember, addigra megoregszik.
2012. máj. 12. 16:00
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
S akkor még nem esett szó a 26 évesen már elvált, gyerekes anyukákról. Na én tőlük dobok hátast, főleg amikor megy a porhintés, hogy de hát én párt keresek, nem apukát. Legszívesebben hangosan a fejükhöz vágnám hogy b@zd meg olyan nincs! Ha szerinted igen akkor nosza szabadulj meg 3 hónapra a gyerektől amíg ismerkedünk. Persze hogy nonszensz.
2012. máj. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
43%

Kedves 17-es válaszoló! Ezt kérdezted: "25-30 éves pasik, miért tartjátok érdekesnek a 18-20 éves lányokat?"


Nem tartják őket érdekesnek, hanem dugni akarják őket, mert szépek, fiatalok és élettel teliek. Az idősebb nők általában (nem mindig, de többnyire) kiéltek, végigdugták őket már százszor, elhízottak, csúnya a bőrük, megfáradtak, és ez nem vonzó ezeknek a férfiaknak.

2012. máj. 13. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Azért tartják unalmasnak a komoly pasikat, mert a felnőtt dolgok egy fiatal pörgős lánynak unalmasak. Ezek a dolgok (megélhetés, szürke hétköznapok, komoly tervek stb.) azt az embert érdeklik, akiknek hasonló az életük és hasonló problémáik vannak. Mert ezek a témák önmagában valóban unalmasak, és csak azt érdeklik, akiknek ez az életük része.

Egy gazdag, gondtalan, fiatal, pörgős lányt untatnak a kötelességgel, tervekkel kapcsolatos dolgok, mert ő azt csinál, amit akar, tehát ő a szórakozásnak élhet, és az ő szempontjából minden más unalmas. Ha te egy gazdag fiatal férfi lennél, aki szórakozhat és csajozhat kedvére, neked is unalmas lenne egy csóró lány szürke hétköznapjairól beszélni.


Amit javaslok, az az, hogy olyan lányokkal ismerkedj, akiknek nincs minden a seggük alá tolva, és életmódban hasonlóak hozzád, hogy legyen közös témátok.

2012. máj. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
42%
Mégis miféle "idősebb nőkről" beszéltek? A kérdező 26 éves... Én 25 vagyok és NEM számítok idősebb nőnek! Feszes a bőröm stb stb...
2012. máj. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!