Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai 17 éves fiúkat egyáltalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai 17 éves fiúkat egyáltalán nem vonzza a komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
Minden 17 srácnál azt látom, hogy ilyen egyéjszakás kalandokra mennek. Nem is akarnak rendes barátnőt?
2012. máj. 7. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Ja, 16 évesen még fontos nekik a komoly kapcsolat, meg 18 éves kortól is, de a 17 éves kor az teljesen más...
2012. máj. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
de akarnak,de anynit látnak általában elsőre, hogy van egy k*rva az összes lány ismerőse k*rva... így inkább rátér arra, hogy lesz*rja a sok álszent p*csát
2012. máj. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
sajnos:( Legaláabbis a jóképüeket sajnos nem vonza a komoly kapcsolat...
2012. máj. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 17 évesen még nem nagyon lehet komoly kapcsolatrokról beszél de biztos van kivétel is.Mikor még fiatal az ember inkább tapasztalatokat és élményeket szerez amiknek köszönhetően a későbbiekben már tudhatja,h miként is kellene viselkednie és lereagálni helyzeteket.
2012. máj. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem igy van. Engem például érdekel. Igaz,nemsokára 18 leszek,de akkor is érdekel. Idén jöttem össze az első barátnőmmel,nagyon jól megvagyunk,nekem nem kell már más,vele akarom leélni az életemet :)
2012. máj. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásom szerint a törvény nem engedélyezi házasság kötését a sörrel, szóval nem, nem vonzza őket.
2012. máj. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ilyenre vágyom csak nem találtam meg az ideális partnert pedig hónapok ota keresem :/ 18/F Budapest
2012. máj. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt kapcsolatom, de mégis ha lenne akkor nem éppen egy vad életstílusos kapcsolatot választanák (még életemben nem jártam buliba, egyszerűen nem az én "műfajom"). Túl egyszerű életet élek ami kimerül a tanulásban meg a hobbijaimban, és úgy veszem észre ezt a legtöbb lány (meg ember) lebecsüli vagy nem is tudom. Hát figyi biztos van olyan akit érdekelnek a komolyabb dolgok (mint engem) de pl. az én esetemben a tapasztalatlanság meg az "üresség" jelenti a legnagyobb akadályt. 20/F
2012. máj. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 cefreng ***** válasza:
Én szeretnék csak nem találok rá megfelelő lányt.
2012. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!