Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18-20 ev kozotti lanyok, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 ev kozotti lanyok, ti miert tartjatok unalmasnak a 25-30 kozotti komoly pasikat?

Figyelt kérdés
Voltam randizni egy 18 eves lannyal es beszelgettunk. En az elet komoly dolgairol, hogy mi lesz holnap, mit fogok csinalni, hogyan fogok tudni megelni stb. Rola tudni kell, hogy egy gazdag csaj es rendkivul szep is, csak mar eleg sok egy ejszakas kalandja volt. De ugy nez ki, hogy velem nem lesz semmi a dologrol, mert o unalmasnak talalt. O vegig arrol beszelt nekem, hogy mennyire gazdag az apja, hany munkasuk van, milyen autot kao majd 20. szuletesnapjara, mennyire volt reszeg az elmult bulikon stb. En meg ugye azokrol beszeltem, amiket mar leirtam korabban. De mierz tartja unalmasnak egy ember a masikat, ha nem piarol, penzrol, partykrol stb beszel? Csak azerz kerdem mert 26 vagyok es komoly celjaim vannak, de foleg eddig harom esetben is 17-20 kozotti lanyokkal voltam randizni es mind a piarol, cigirol, pasikrol, penzrol, sikerrol beszeltek nekem. Ennyire konolytalanok a mai lanyoknak a legnagyobb vagy inkabb en vagyok foldhozragadt es nekm kellene alkalmazkodnom hozzajuk es beszeljek en is ezekrol.a.dolgokrol?
2012. máj. 12. 12:21
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy aki meg ertelmes lany ebbol a.korosztlybol, azok meg kulsore nekem nem tetszenek. 20 feletti lannyal.egy nagy csalodas miatt mar 3 eve nem.ismerkedem. Bocsanat a helyesirasi hibakert.
2012. máj. 12. 12:27
 2/26 anonim ***** válasza:
Te már másképp látod a dolgokat,felelőség teljes vagy hisz 26 éves vagy,fiatal vagy még,de ők 18 évesek,mondhatni gyerekek ők még nem akarnak ilyenről beszélni,nekik a pörgés,a buli,a szórakozás most a mindenük.Szerintem próbálj 24-25 évesek között válogatni ők azért már komolyabban veszik az életet.Nem kell neked alkalmaszkodni hozzájuk és nekik sem hozzád,nem tudom,hogy most te az igazit keresed vagy csak egyszerű kapcsolatot,de ha az igazit,akkor nem kellesz senkinek alkalmaszkodni,megváltozni egyszerűen csak fogjátok egymást szeretni ugy ahogy vagytok és tiegészitiek egymást.
2012. máj. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
50%

26 éves vagy, hogy találtál egy 18 évesre?

Szerintem nem unalmasnak talált, inkább valószínű, hogy egy anyagilag hozzá hasonló keres...

2012. máj. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
19 éves vagyok. nekem pont hogy tetszik az ilyen. én pl nem akarok arról beszélni h a haverokkal mikor voltak berugni meg mit csináltak amikor kimentek a tömb elé...
2012. máj. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.jah akkor bocsi.De szerintem nem minden 20 feletti lány egyforma...
2012. máj. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Diavolino44 ***** válasza:

Örülj neki hogy szóba álltak veled! sok srác azért nyafog mert még 1 randit sem tud összehozni.

A pénz egyértelműn befolyásolja a kapcsolat további kimenetelét.

Olyan nő aki már túl van pár egy éjszakás kapcsolaton nálam nem játszik, saját testét nem tekinti értéknek, ő csak várja a herceget a fehér lovon.

2012. máj. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 tetro ***** válasza:

tudod nem az összes 18éves lány ült ott az összes 25-30 évessel, szóval a következtetések amiket levonsz...

lehet hogy te egyszerűen unalmas vagy. ez eszedbe se jutott, a globális szintű értelmezés előtt? :D

2012. máj. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Nem egyértelmű, hogy az elkényeztetett, apuci kedvence- féle kislányok éretlenek hozzád? Mit nem értesz ezen? Nekik más dolgok fontosak, mint neked. Nem kell dolgozniuk a közeljövőben, úgyhogy ezen dolgok marhára nem érdeklik őket, mint pl. megélhetés, felelősségteljes állás, jövőbéli tervek. Bulizni akarnak, izomagyúakkal szexelni meg vásárolgatni. Ennyi.

25/N

2012. máj. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit lazábbra kéne venned a figurát, ha ilyen korosztály érdekel.
2012. máj. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Lazabbra venni a dolgokat? De hogyan tudnam? Ugye en a huszonhat eletevemmel jo ha voltam vagy harmincszor bulizni igy nrm biztos hogy tul nagy tapasztalatom lenne es hamar kimerulnek a mondandok teren. A lany meg minden penteken es szombaton estenkent a buliban ul. Igy nem igazan tudok egyenlo partnet lenni vele, ebben a temaban.
2012. máj. 12. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!