Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18-20 ev kozotti lanyok, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 ev kozotti lanyok, ti miert tartjatok unalmasnak a 25-30 kozotti komoly pasikat?

Figyelt kérdés
Voltam randizni egy 18 eves lannyal es beszelgettunk. En az elet komoly dolgairol, hogy mi lesz holnap, mit fogok csinalni, hogyan fogok tudni megelni stb. Rola tudni kell, hogy egy gazdag csaj es rendkivul szep is, csak mar eleg sok egy ejszakas kalandja volt. De ugy nez ki, hogy velem nem lesz semmi a dologrol, mert o unalmasnak talalt. O vegig arrol beszelt nekem, hogy mennyire gazdag az apja, hany munkasuk van, milyen autot kao majd 20. szuletesnapjara, mennyire volt reszeg az elmult bulikon stb. En meg ugye azokrol beszeltem, amiket mar leirtam korabban. De mierz tartja unalmasnak egy ember a masikat, ha nem piarol, penzrol, partykrol stb beszel? Csak azerz kerdem mert 26 vagyok es komoly celjaim vannak, de foleg eddig harom esetben is 17-20 kozotti lanyokkal voltam randizni es mind a piarol, cigirol, pasikrol, penzrol, sikerrol beszeltek nekem. Ennyire konolytalanok a mai lanyoknak a legnagyobb vagy inkabb en vagyok foldhozragadt es nekm kellene alkalmazkodnom hozzajuk es beszeljek en is ezekrol.a.dolgokrol?
2012. máj. 12. 12:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Neked kéne változnod, mert ők nem fognak. Keress pl. a saját korosztályodból valakit.

25/N

2012. máj. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%

"Örülök", hogy nem vagyok egyedül ezzel a megállapítással kérdező. Egy fiatal szemrevaló életvidám lányt mi érdekel manapság? Trendiség, csillogás, bulik, élmények kavalkádja, mindegy, milyen formában. Hasonszőrű fiúkkal a párbeszéd is roppant érdekes lehet. Hallod gecc, höhö, dikk izé na, anyád nem jut a eszemebe na. Kb. pont ennyi.


Fiatal lányokat nem érdekli szerintem a mindennapi dolgok alakulása, nem figyeli meg a körülötte lévő dolgokat, amik egy érettebb férfit már jobban érdekel a piálás és füvezésen kívül.


Sajna én sem tudnék már "leereszkedni" agyban a 18-20 évesekhez.

2012. máj. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Sajnos csak pont az a baj, hogy csorog a nyalam az ilyen fiatal es szep lanyokert. Akiknek gyonyoru burok van, szep szemeik, meg csak nehany eve sminkelik magukat, tehat nincs szetaszott boruk, vidamak, szeretnek szexelni stb. Nem tehetek rola hogy ezekre vagyom, mert sok koztuk meg az artatlan, bar a legtobb mar 18 evesen sajnos nem az. De sajnos hiaba vagyom rajuk, ha teljesen mas az ertekrendjuk. Ha en nem vagyok benne ebben a uvoltozos. bulizos, pialasos dolgokban akik nem hajlandoak velem jarni es unalmasnak.talalnak. :(
2012. máj. 12. 14:45
 14/26 A kérdező kommentje:
jav, bőrük van
2012. máj. 12. 14:46
 15/26 anonim ***** válasza:
85%

25 éves nő vagyok. Nincs szétaszott bőröm, ízlésesen sminkelem magam. Nem vagyok túlsúlyos. Van munkám, nem élősködöm a szüleimen. Ritkán járok bulizni. Vannak jövőbeli terveim.

Ezek szerint neked én és a hozzám hasonlók már idősek, vagy uncsik... Nem hiszem, hogy a te esetedben a csajokban van a hiba...

2012. máj. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
55%

Ja, és szeretek szexelni. Előző voltam.

25/N

2012. máj. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
85%
25-30 éves pasik, miért tartjátok érdekesnek a 18-20 éves lányokat?
2012. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Én 19 vagyok, és nem azért, de hidd el, alig várom, hogy 25 éves legyek. Akkor kezd igazán nő lenni egy nő. Most egyetemre járok és tényleg ez van a lányoknál, hogy minden hétvégén buli, ivászat hányásig és csak a hülyeségről a beszéd, szétunom magam. De imádok élni, így türelmesen kivárom és kiélvezem ezt az időt.

Meg a sminktől nem aszalódik össze senki bőre. Annak más oka van, aki nem a legalja 200Ft-os termékeket keni magára és nem szolizik és fő egész nap a napon a barnaságért annak szép marad a bőre.

2012. máj. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy idióta kamu kérdés, aminek célja, hogy újfent bizonyítani próbálja valami szerencsétlen, hogy a szép, fiatal nők micsoda pénzcentrikus, lelketlen szerencsétlenek.


Legyél ebben a hitben kérdező, hidd azt, hogy minden nő ilyen. Általánosíts, mert az tök jó.


(Én 20 éves lány vagyok, és nem vagyok olyan, amilyennek leírtad ezt a korosztályt, de ugye gyakorin minden nő álszent, és hazudik.:) )

2012. máj. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy érett a korodbeli nőkhöz.
2012. máj. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!