Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most akkor nagyon para lenne vajon az életemben?

Figyelt kérdés

Egyszerű a kérdés. Vagyok én aki 27 éves, van a párom aki 41 éves. Mi egy boldog pár vagyunk. Én egy közvetlen lány vagyok, aki nyitott az életre. A párom is nyitott, viszont társaságban nem beszélgetős. Én beszélgetős vagyok, képes vagyok új emberekkel is azonnal úgy beszélgetni, mintha 1000 éve ismernénk egymást. Egymás intenzitását a párommal mi nagyon szeretjük, ő kicsit lenyugtat, én meg felpörgetem. Normális a kapcsolatunk, rendben vagyunk.


A páromnak van egy ismerőse, akit én megismertem egy házibuliban (de utána meg kiderült, hogy az illető férfi anyámnak is egy jó barátja, azaz ebből akkor tudjátok, hogy a pasi apámmal egyidős.) Viszont ő egy pörgős ember, aki kicsit a szakmába vág nekem, meg olyan barátkozósnak tűnik. Én nem akarok tőle semmit, nem is vonz úgy mint pasi, viszont egy jó barátnak nagyon elfogadnám. Ő meg sokszor keres engem és hát bókol azért eleget is most újonnan, hogy összebarátkoztunk. A páromnak meséltem ezt, mert egyszer el akarok menni egy ilyen szakmai összejövetelre ezzel az emberrel mert érdekel amit csinál. A párom elengedett hogy mennyek nyugodtan.


A pasi tudja hogy van párom, mert a közösségi oldalon is ki van nekem írva, mert hát szeretem és a párom fotóival vagyok tele...tehát hü..e aki nem látja...


viszont nem tudom, hogy hogyan hárítsam át barátságba. Nem akarom hogy nyomuljon.



Ti hogyan kezelnétek?



2012. máj. 6. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb minél előbb a tudtára adni, hogy nem érdeklődsz felé olyan módon, ahogy ő tefeléd. Hogy csak barátként tekintesz rá.
2012. máj. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És hogy jön ide a menyország?
2012. máj. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még mielőtt vádak érnének, azt azért tudni kell rólam, hogy sajnos nem sok jó barátom van és emiatt is hiányzik egy olyan "barát", akivel el lehet járni. Van egy barátnőm, de ő soha nem jön el velem sehova, mert ő nem szeret bulizni meg esténként dumálni. Ez az ember meg egy csapattal van, akik egy jó társaság és szakmabeliek és jó lenne ha egy ilyen csapatba járhatnék én is el egy kicsit sörözni meg ilyesmi. Az illető tényleg nem vont úgy mint partner,de örülnék ha a barátom lenne. Szóval ezt jó lenne megoldani, de nem tudom, hogy hogyan kezeljen ezt az ügyet, mert sok ffi ilyenkor már barát se akar lenni. Én meg tuti hogy nem fogok még flörtölni se meg kacérkodni, mert a páromat nagyon szeretem!
2012. máj. 6. 21:43
 4/6 A kérdező kommentje:
A párom lényegében elenged, ő nincs ezen kiakadva ha elmegyek majd velük bulizni vagy ilyesmi, mert tudja, hogy szeretem. Viszont valahogy igen a tudtára kéne adnom a pasinak, hogy mi van. Én azért is vagyok közvetlen nagyon, mert ezt megszoktam külföldön, hogy ott ez természetes. csak a magyarok értik ezt ennyire félre, hogyha egy lány közvetlen és mosolyog.
2012. máj. 6. 21:47
 5/6 A kérdező kommentje:
Itt meg szeretek lenni és élni, viszont jó lenne ha az emberek a közvetlenséget nem csak a párkereséssel kapcsolnák össze, hanem csak felfognák úgy, mint egy barátkozást és nem küldenének el, ha ez kiderül, hogy én nem akarok többet. Szerencsére nem volt ilyen, de azért sokszor látszik, hogy akkor lekopnak kissé, amikor az ilyen kiderül. Mert jártam már másik társaságban így itt.
2012. máj. 6. 21:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én úgy vettem ki, hogy tulajdonképpen még nem történt semmi konkrét, nem? Szerintem menj el vele arra a találkozóra, de legyél visszafogottabb, semmi flört-jellegű dolgot ne csinálj és ha ő mégis nyomulna, akkor finoman mondd el neki, hogy te csak barátkozni szeretnél. Ha emiatt nem keresi többet a társaságod, az az ő baja. Lehet, a találkozón összebarátkozol másokkal is és akkor majd rajtuk keresztül benn maradsz a társaságban.
2012. máj. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!