Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Félek az exbarát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Félek az exbarátomtól.

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akivel eddig nem mertem szakítani, mert fenyegetett és meg is vert nem egyszer. De most elegem lett és megmondtam neki, hogy vége, de ö most is csak fenyeget, hogy megver meg megöl és a családommal is fenyeget. Nem tudom mit csináljak. Félek tőle.
2012. máj. 5. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:

korotok?


egyébként roma a barátod?

2012. máj. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Feljelentheted!
2012. máj. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért meg is verethetnéd.
2012. máj. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hívd fel a NANE vagy a PAtent Egyesület segélytelefonját.


A zaklatásról gyűjts bizonyítékokat (pl. sms, email, hangfelvétel, sérülések lefotózva) és tégy feljelentést a rendőrségen. Ha nyoma van a verésnek, az ügyeleten érdeklődj a látlelet készíttetéséről (mondd el az orvosnak, hogy megvertek, és ő tudni fogja, hova kell menned)


Ha egy mód van rá, apukád (vagy anyukád, de az apuka sajnos talán jobb) kísérjen el a rendőrségre, akkor komolyabban vesznek.


Csodát nem fog tenni a feljelentés, sajnos Magyarországon ez nem úgy működik, hogy bilincsben elviszik a bántalmazót - de a rendőrségre járkálás miatt megszégyenülhet a családja előtt, és ez elveheti a kedvét a további zaklatástól.


Továbbá ha lehet, keresd nagydarab fiú barátok társaságát, mutatkozz velük, és igyekezz egy darabig sehova nem járkálni egyedül. (Akár barátnők is megteszik, ha nincs más, csak egyedül ne legyél) Ha otthon veri az ajtót, ki ne nyisd, pláne ha egyedül vagy!!!!

2012. máj. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem roma és én sem. Én 18 éves vagyok, ő pedig 20. Minden fenyegetéséröl van bizonyitékom szinte, sjanos a verésből már csak egy kék folt van meg meg az hogy a bokám szinte sz*rrá ment..
2012. máj. 5. 22:00
 6/7 A kérdező kommentje:
És sajnos nincsennek ilyen nagyobb darab barátaim. És félek attól, hogy a rendőrségen nem csinálnak semmit és a fülébe jut és még jobban megver vagy fenyeget vagy akármi
2012. máj. 5. 22:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Mondom, hogy a rendőrség nem lép fel valami drasztikusan, de hát persze, hogy a barátod fülébe jut, hiszen be fogják idézni. Esélyes, hogy ha azzal kell a szülei elé állnia, hogy feljelentették, elmegy a kedve attól, hogy Téged bántson.


A Te szüleid tudnak a dologról? Mondd el nekik!


Amúgy ez meg egy nagyon buta tévhit, hogy ilyet csak romák csinálnak. Szó sincs erről, csak a kurucinfó akarja úgy beállítani, hogy ez csak roma szokás, és egy nő védve van, ha nagy fehér férfival kezd - hát rohadtul nem.

2012. máj. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!