Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt párom folyton bánt mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt párom folyton bánt mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A volt párommal egy környéken lakunk és, ha kint vagyok és meglát elkezd követni és akkor kiabál velem meg lökdös meg durváskodik. Tegnap mikor mentem hazafele akkoris a bokorból figyelt, és elkezdett követni aztán mikor mondtam neki, hogy hagyjon békén és szálljon le rólam csak jött és jött és ordibált és lökdösött. Megakart volna verni szerintem csak az volt a szerencsém, hogy lemaradt és eltudtam futni az utcákban. Tegnap nagyon megijedtem.
2012. ápr. 22. 08:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Rendőrség.
2012. ápr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel zaklatásért.
2012. ápr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

mondanám hogy fordulj rendőrséghez de azt én sem venném komolyan...:D

kérj meg valami barátot vagy ismerőst hogy a sz*rt is verje ki belőle.esetleg fizess valaki kemémylegénynek

2012. ápr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Rendőrség.
2012. ápr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Tegnap is gondolkodtam, hogy kihívom a rendőrséget, csak aztán eszembe jutott, hogyha meglátja, hogy hívom akkor komolyabban kezdene ütni. Félek, mert itt lakik a környéken. A rendőrség meg szerintem kinevetne. Nem okozott eddig nyolc napon túl gyógyuló sérülést. Nem tudom, hogy tudnám bizonyítani. Ha fölhívom őket, addigra lehet elszaladna mire kiérnek és lehet azt gondolnák, hogy csak szórakozom.
2012. ápr. 22. 09:13
 6/17 anonim ***** válasza:
a volt barátod roma származású?
2012. ápr. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem!
2012. ápr. 22. 09:31
 8/17 anonim ***** válasza:
ennel kevesebbert is kijott mar a rendorseg
2012. ápr. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ha addigra elmegy akkor mit mondok a rendőröknek? Vagy ha nem is hagyja, hogy fölhívjam őket, hanem pl megüt közben vagy ilyesmi. Rájön vmi féle roham és szerintem ilyenkor bármire képes lenne, tegnap is azt hittem, hogy agyon üt..
2012. ápr. 22. 09:49
 10/17 csibexke válasza:

egy biztos: ha nem teszel semmi,jobb nem lesz a helyzet,csak roszabb.


Szóval szólj az illetékeseknek....

2012. ápr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!