Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt párom folyton bánt mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt párom folyton bánt mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A volt párommal egy környéken lakunk és, ha kint vagyok és meglát elkezd követni és akkor kiabál velem meg lökdös meg durváskodik. Tegnap mikor mentem hazafele akkoris a bokorból figyelt, és elkezdett követni aztán mikor mondtam neki, hogy hagyjon békén és szálljon le rólam csak jött és jött és ordibált és lökdösött. Megakart volna verni szerintem csak az volt a szerencsém, hogy lemaradt és eltudtam futni az utcákban. Tegnap nagyon megijedtem.
2012. ápr. 22. 08:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

egyébként hány éves?

és régen amikor vele voltál akkor is csinált ilyesmit?

2012. ápr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hívd például most a rendőrséget. Várd meg, amíg kijönnek, és úgy menj ki az utcára.
2012. ápr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőséged arra, hogy esetleg pár napra valamelyik rokonodhoz vagy barátnődhöz költözz. És szólj úgy a rendőrségnek. Az biztos, hogy nem fognak kinevetni. Szerintem az a butaság, ha nem jelented fel. Akkor most élj továbbra is rettegésben miatta? Gondolj bele.
2012. ápr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom kihívni a rendőrséget mindig, ha kimegyek az utcára. Azt se tudom sokszor, hogy hol van tegnap is pl jöttem haza és akkor láttam, hogy ott van. Ő 24 éves. Régebben sokkal normálisabb volt, csak pár hónappal ezelőtt kezdett el bedilizni. Ha vmi rossz dolog történik vele akkor mindig megtalál és mindenért engem okol. Holott ott se voltam. Nem tudom miért csinálja ezt.
2012. ápr. 22. 10:50
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát akkor türjed, hogy bántalmaz és ne jelentsd fel.
2012. ápr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Vagy bújtass el valakit a környéken, aki felvenné, ahogy rád támad, és máris lenne bizonyítékod.
2012. ápr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez nagyon jó ötlet.
2012. ápr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!