Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valyon ő akarja? Lány lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valyon ő akarja? Lány lány KAPCSOLAT. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nagyon 'szeretjük' egymást,és egy hónapja smároltunk a lány wécében, de volt már hogy csak megcsókoltuk egymást..van barátja,aki ezt amint megtudta rögtön mondta a bnőmnek,hogy ez neki nem tetszik többet ne csináljon ilyet.

A lány meghívott magukhoz,es én nem vagyok lezbikus,csak egyre többet jár azon a fejem,hogy milenne náluk,és vevő lenne-e újra ra..a barátja miatt tartozkodik ettöl.Lehet,hogy megijedne?

Segítő válaszokat kérnék,es nem gunyolódóakat:)


2012. máj. 2. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem gúnyolódásból mondom. De te egy irtó nagy retkes ribanc vagy, ha annak tudatában akarod ezt, hogy van barátja... Ha belemegy a másik csaj akkor róla se lesz más véleményem...
2012. máj. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezen semmi ribancság nincsen, és a vajon az pontos jéééé!
2012. máj. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 jin ***** válasza:
hmmmm
2012. máj. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
elég tompa vagyok, csak én nem értem,hogy mi a kérdés?
2012. máj. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem próbálj meg fiúkkal kavarni, mert fiatal korban még alakulhat a nemi identitás
2012. máj. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Addig dörzsöljétek egymást amíg olyanok nem lesztek mint két tojásrántotta. Aztán majd elhidegültök egymástól. Jobb esetben a csávó is kiábrándul...
2012. máj. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!