Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Kihez forduljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Kihez forduljak segítségért?

Figyelt kérdés

Sajnos az utóbbi időben elég rendesen összecsaptak a hullámok a fejem felett, egyáltalán nem tudom kezelni a helyzetemet. Történt egy s más, de a kegyelemdöfés az volt, hogy a párom, aki mindennél fontosabb volt nekem elhagyott. Nem tudom elfogadni a helyzetet, azt mondta szeret, de mégsem akart küzdeni a kapcsolatért... Azóta csak élek egyik napról a másikra, sehol nem tudok koncentrálni, teljesíteni. Sosem voltam kitartó ember és most úgy érzem ahhoz sem vagyok elég kitartó, hogy éljek. Járok pszichológushoz, nem ér semmit, senki nincs akivel megbeszélhetném a gondjaimat, ráadásul alig bírom elviselni a szüleimet, menekülni pedig nem tudok otthonról... Egyre többet gondolok arra, hogy meg kéne ettől az élettől szabadulnom, mégis próbálok hinni abban, hogy még újra együtt lehetek vele...

Kihez kéne fordulnom azért, hogy ezt leküzdjem?


2012. máj. 3. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor gondolj arra, hogy van, akinek sokkal nagyobb gondja van és mégis tűr, nyel, elvisel.
2012. máj. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne dobd el magadtól az életet... Nem értem én meg ezt soha! Mások, rákos betegek, stb stb küzdenek az életükért, neked pedig megadatik a szerencse hogy egészséges vagy és mégis képes lennél öngyilkos lenni hát pfff. Önző és gusztustalan cselekedett lenne.
2012. máj. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

beszéld át valakivel egy jó sör meg pár feles mellett.

ha lány vagy beszéld át egy olya nemberrel aki volt ilyen helyzetben vagy épp igy érez. szülőkkel ilyesmit ugy igazán nem lehet kibeszélni.

2012. máj. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
korod? nemed?
2012. máj. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
20 felett járok és fiú vagyok.
2012. máj. 5. 17:50
 6/9 anonim ***** válasza:
A pszihomókus szerintem nem válik be szinte soha... régen erre voltak a barátok! Na mindegy. Szóval csinálhatod azt, amit eddig, és sajnáltatod magad miközben semmit sem teszel azért hogy jobb legyen, vagy végre a sarkadra állsz, és megmutatod, hogy valóban férfi vagy a talpadon! A barátnőd is valószínűleg azért hagyott el, mert nem vagy kitartó, és nem küzdesz érte. Első lépésként próbáld visszahódítani a lányt,majd fokozatosan minden másért is kezdj el kiállni!:)
2012. máj. 7. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Mindenki életében van ilyen időszak, nekem 4 évig tartott, mégis kilábaltam belőle.


Te is kifogsz, csak idő kérdése!


26/N

2012. máj. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1: Ami nem megy, nem szabad erőltetni! Ezt kapcsolatra értem.

2: Nem hiszem, hogy nincs olyan ember, akivel ezt ne tudnád megbeszélni! Add ki magadból! Rokon, haver, a szomszéd csaja, akárki. A kocsmában a pultos néni szívesen meghallhatna tutira!

2012. máj. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
www.rosszlanyok.hu itt a megoldas :)
2012. máj. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!