Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam meg újból a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kary 24 kérdése:

Hogyan hódítsam meg újból a Szerelmemet?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
bővebben > szakítottatok és újra szeretnéd melegíteni avagy csak fel akarod dobni a dolgokat?
2012. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen már másfél hete hogy széjjelmentünk,és én újból megszeretném hódítani! Ezek után még lenne jövőnk?
2012. máj. 4. 18:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Először is az okát kellene tudni, hogy miért szakítottatok. Abból tudnánk csak normálisan kiindulni.
2012. máj. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A szakítás oka hogy nem törődtem vele az utóbbi időbe ez alatt értem az utóbbi 2 hónapot! meg hogy én agresszív voltam,de nem vele csak amúgy az életbe,de arra megvolt az okom,de azon már próbálltam válltoztatni!Nem megcsalásról meg ilyenekről van szó mert én a 4 év alatt sohasem néztem félre,meg nem is akartam!

Mikor pont 1 évesek voltunk el is jegyeztem mert komolyan gondoltam!

2012. máj. 4. 19:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor csak törődj vele. Hozd le a csillagokat az égről.
2012. máj. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csak az a helyzet hogy ő most azt mondta, hogy kábrándult belőlem,meg hogy most ő nem akar senkit sem!Gondolkodnia kell!Ha már itt lenne mellettem újból akkor már csak rajtam múlanna, akkor már nem lenne semmi baj mert én mindent megteszek érte amit csak kell egy nőért,de sajnos nincs itt velem és nem tudom hogy hogyan és mit csináljak??!!
2012. máj. 4. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!