Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan "hódítsam el" egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "hódítsam el" egy fiú szívét?

Figyelt kérdés

a kérdés talán furán hangzik, de tetszik egy fiú, akivel szoktam néha beszélgetni. egész nap csak rá gondolok, ha meglátom, és köszön, alig lehet a földön tartani...már hónapok óta így érzek iránta. amúgy fiúkkal könnyen kijövök, és van is néhány, akinek tetszem, talán azért, mert "közvetlen" vagyok, de vele szembe nem megy valahogy...szorongok meg ilyenek. mit tehetnék? elmondjam neki, hogy mit érzek? veszíteni valóm nem sok lenne, ugyanis 12-es..

(én 17/L)


2012. ápr. 21. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Mond e! Ki tudja, talán valami jó sül ki belőle... Hajrá!
2012. ápr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

inkább "hódítsam meg" , nem? :DD

amúgy meg te is írtad, hogy nincs vesztenivalód, környékezd meg valahogy, és ha úgy látod, hívd el pl. moziba:)

2012. ápr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csak annyira vívódom, hogy nem ciki, ha egy lány hív el valakit találkozóra, vagy egy találkozóra?
2012. ápr. 21. 14:52
 4/9 anonim ***** válasza:
"találkozóra, vagy egy találkozóra?" Tessék?
2012. ápr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem tudom miért írtam így, elkalandzotam xd szóval egy találkozóra, vagy "randira"
2012. ápr. 21. 14:55
 6/9 Shanokk ***** válasza:
Régimódi felfogás, hogy a fiúknak kezdeményezni. Szerintem hívd be egy budi ápold le és akkor majd elválik.
2012. ápr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elválik? Miért? Van felesége?
2012. ápr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
dehogyxd
2012. ápr. 21. 15:08
 9/9 tetris ***** válasza:

Mielőtt teljesen leégetnéd magad, kellene egy kis előzetes felderítő munkát végezni, hogy van-e egyáltalán esélyed nála. Mivel a srác a köszönésen kívúl eddig még nem adott semmi más jelet feléd, így elég nagy a pofára esés veszélye.

Az előzetes felderítés lehet: beszélgetés közben mélyebben a két gyönyörú szemébe nézel kicsit hosszabban, néha megérinted a karját, miközben dumáltok, ilyesmiket kéne.

Hacsak nem teljesen hülye, venni fogja az adást, és tudni fogja, mit tegyen. Ha te is jó vagy nála, akkor keresni fog, mivel érezteted vele, hogy szabad a pálya. Ha nem lesz semmi következménye a dolognak, akkor én inkább hagynám a fenébe az egészet, mintsem, hogy rajtam röhögjön az egész suli.

2012. ápr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!