Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hódítsam meg újra az ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódítsam meg újra az ő szívét? (lent sokkal több)

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe szerelmes vagyok. 1 éve ismertem meg és 2 hónapig jártunk majd felbukkant a volt barátnője akivel nem szakítottak csak azt mondták szüneteljenek. Nevezzük a szerelmemet X-nek. X-el miután elváltak útjai a lánynak sok barátnője volt és most jövök én a képbe.. a fiú nálam úgy érezte engem majd tud szeretni mivel először visszautasítottam a közeledését. mégis szeretett valamennyire de nem eléggé ahhoz h a volt szerelméhez ne akarjon visszamenni. mindez februárban történt már azóta is együtt vannak.


Mi utána pár hónapig nem kerestük egymást, aztán onnantól kezdve így havonta 2 havonta találkoztunk és beszélgettünk. Ezalatt nekem volt barátom. 1-1,5 hónapja szakítottam vele és felkerestük egymást X-el és mindennap kezdtünk beszélgetni msnen és smsben meg fel is hívott... rájöttem h szeretem és eddig olyan fiukat kerestem amilyen ő ,szóval őt kerestem a fiukban. de mivel neki megvan még a barátnője ezért a csábítás szoba se jöhet. mégis egy alkalommal megcsókolt...persze ezt azóta megbántuk. de eléggé felkavarta őt is engem is. Kiderült a barátnőjével már nem olyan jó a kapcsolata sok a veszekedés nem törődik vele hasonlók. és megbeszéltük gondolkozzon el kit akar és miért és akkor vessünk véget ennek h olyan mintha a szeretője lennék. Mert találkozgatunk azt mondja szeret meg fontos vagyok neki. És megbeszéltük most 2 hétig nem beszélünk eldönti mit is szeretne. Igazából 2 napja tart a nem beszélés.


És most itt vagyok a jelenben nem szeretném 2 hét múlva a nemet kapni. szeretem őt. mégis hogyan hódítsam meg a szívét, hogyan hitessem el vele h én boldoggá tenném és foglalkoznék vele?

segítsetek kérlek, és bocsi a hosszúságér. és bocsi a fogalmazóképességemért. Amúgy egy 17 éves lány vagyok és a fiú is annyi, 3 hónap múlva lesz 18.


Előre is köszönöm annak aki végigolvassa és ir is valamit rá:)


2010. nov. 25. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:

hát szerintem nem kell semmi csábítást bevetned, ígyis ugyis az ő dolga h milyen döntése jut.!

ha keresed a 2 hét alatt akkor lehet azthinné h zaklatod meg megbeszéltétwk h nem keresitek egymást és mégis...a másik lehetőség az h abba reménykedett h keresnifogod és mégsem ezért választja a másik lányt...nemtudom

szerintem ne keressed, majd közli a döntését.

ha azt mondja nem azt madj túléled, jobb minta azt mondta volna h szeret és nem

sok sikert

2010. nov. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm h válaszoltál:)

az az igazság pont én mondtam neki h nem fogom keresni és kibírom a 2 hetet..ő meg azt mondta h neki nagyon nehéz lesz és nem-fogja kibírni nélkülem és h már most hiányzom neki amint eltűnök msnről és látta h könnyes a szemem és ő is elszomorodott és kicsit sírt...szóval tudom h fontos vagyok neki és szeret de én azt szeretném ha csak engem szeretne és eldöntené kit is akar..de mostanában nekem nem jönnek össze az élet semelyik terén a dolgok..és nem akarok reménykedni mert ha nemet kapok még jobban fog fájni:'(

2010. nov. 25. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:
hát én is hasonló cipőőben járok. ha annyira akar, akkor vissza megy hozzád ;) írd meg h mi lett :) sok sikert :)
2010. nov. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az a gond a 2 hetet meg se várta mint beszédszünet felkeresett pár napja és azóta smsekkel traktál...de mint barát:) de mint nő erősnek kell magam mutatnom h kibírom én ezt:S
2010. nov. 29. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!