Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én egy fiú vagyok, majdnem 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy fiú vagyok, majdnem 16 éves, mackós testalkattal. Nem gáz az hogy még egyszer sem csokoloztam és nem volt barátnőm? És hogyan "hódítsam" meg egy lány szívét?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 10:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
a legtöbb ismerősöm elmúlt 16 mikor összejött az első barátnőjével. nem vagy elkésve. csak légy sokat lányok társaságában.. akk egy idő után sokkal könnyebben tudsz beszélgetni velük... aztán majd jön egy lány és elpirul amikor melleted van.. és innetől már egy másik kérdést fogsz feltenni.. :)
2009. jún. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi, de mégis mit csináljak már tényleg kéne egy barátnő
2009. jún. 7. 10:30
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
például tanulj meg írni, kitenni a mondat végére a megfelelő írásjeleket, ilyesmi...
2009. jún. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem ismerek igy csak nagy általánoságokat tudok neked mondani: Légy ápolt, igyekez mindig izlésesen felöltözni (itt nem a márkás ruhákra gondolok), beszélj szépen a lányokal, ismerkedj, érdeklödj.... (pl. De csinos vagy!, Szép a hajad!...

Megláttod elöbb-utobb bejön.

2009. jún. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ezt a tanácsot tényleg köszönöm.
2009. jún. 7. 10:58
 6/15 A kérdező kommentje:
Még kérek kommenteket.
2009. jún. 7. 11:24
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát...13 éves vagyok ugyanúgy mackós testalkat...nem az számít egy lánynak hogy mennyire vagy helyes/szép hanem hogy van e humorod h kezeled a dolgokat figyelsz e rá...minden kis apróság...nagyon fontos lehet

Mostani barátnőm is elsőnek csak a humorom miatt tetszettem meg...aztán mert oda figyeltem rá szóval nem hanyagoltam el

A legjobb az hogy ha olyan lányt keresel akit még nem nagyon ismersz...és akkor nagyon sokáig eltudtok arról beszélgetni hogy kinek milyen volt...régen.

Ha ez megvan akkor vedd rá h találkozzatok beszélgessetek meg hívd el ide + oda aztán ha már úgy érzed hogy megkérdezheted tőle h teccel e neki akkor ne szalaszd el a lehetőséget, kérdezd meg! ha nem is jön össze akkoris marad 1 nagyon jó barátod ha meg nem akkor nem is volt soha az...meg h ha nem teszel semmit...csak várod h valami csaj felszedjen akkor soha nem is lesz csajod...egyetlen egy csaj sem fog felszedni ezt neked kell, neked vagyis mint férfinak kell kezdeményezni...de ha 10-ből 10 nek se teccel akkor sem szabad feladni...a legjobb az hogyha önmagad adod figyelsz mindenre megnevetteted akkor biztosan össze jön


Lehet h most nem fogsz rám halgatni mert csak 13 éves vagyok...de azért fogadd meg a tanácsaim mert egyiksem hülyeség...mondjuk nem muszály:P


Jöhet a lepontozás akár...:D:D

2009. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

a páromat így ismertem meg,no barátnő,és egyéb dolgok és olyan jó volt,hogy egymásnak mindent megtanítottunk!

Ő is mackós és én mint nő nekem speciel ez a típus jön be...

Ő félénk volt,de tudta mit akar,volt önbizalma,javaslom neked is legyen.Ehhez nem kell megjátszanod magad add önmagad,ezt szeretik a nők:D...Ne félj,hogy nem volt barátnőd majd lesz és majd vele átéled a dolgokat!

Sok sikert kívánok:D

2009. jún. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
szerintem gáz.
2009. jún. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

ne aggódj amiatt,h mackós tipus vagy, sok lány pont ezt szereti! Csajokkal ismerkedhetsz bárhol, suliban, ahol laksz, vagy bulikban, a lényeg, h magadat add. Egy kis beszélgetés kezdetnek nemrossz. Biztos van olyan lány aki tetszik, ne félj tőle, beszélgess vele bátran. Ha nem jön össze, van még 100másik lány,akivel sikerülhet. Lényeg h ne félj, ne görcsölj és ne úgy állj hozzá,hogy mindenképp barátnőt kell találnod. Ismerkedj,barátkozz,aztán majd valami lesz :)tipp: a csajok szeretik a figyelmes, humoros pasikat,a bókokat-de csak kedvesen és nem túl nyomulósan. és nyugi nem vagy még elkésve 16évesen sehonnan :)

sok sikert: egy 21 éves csaj

u.i: remélem hasznos tanácsot adtam :)

2009. jún. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!