Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én egy fiú vagyok, majdnem 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy fiú vagyok, majdnem 16 éves, mackós testalkattal. Nem gáz az hogy még egyszer sem csokoloztam és nem volt barátnőm? És hogyan "hódítsam" meg egy lány szívét?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 10:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%

11:46nak

igazad van, a korodhoz képest nagyon érett vagy. :) de én azért nem vennék rá mérget, hogy a csajok nem szednek fel... mert szerintem de... én sosem szoktam megerőltetni magam... van hogy csak úgy történnek jó dolgok az emberrel.. persze énis azt vallom hogy az ember maga alakítja a sorsát... szal ha valami nem teccik, az ellen nekünk kell tenni.. de vannak kivételek. :)

első

2009. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
hát velem is pont ez a helyzet
2009. jún. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
De nagyon is gáz. Sőt izomagyúnak és verekedősnek kell lenni, nem hájasnak. És ha fitogtatod az erődet az minden nőnek nagyon imponál. Ha ez megvan a következő lépés, hogy mennyi van a pénztárcádban. Egy mai 2009-es párkapcsolat nem a szeretetről szerelemről szól. Csak a szex meg a pénz, meg a bunyó. Én nem vagyok olyan, de sajnos így van.
2009. dec. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
utolsó már ne is haragudj de te egy jooooo nagy gyomorék lehetsz :S, hogy lehet ilyen gyökér, gyp-s szöveget irni???
2010. szept. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. De még mindig semmi se volt pedig már 17 éves vagyok:S:S:S:S:S, Lehetséges olyan, hogy nő nélkül maradok? vagy talán tartsam be a cölibátust(általában a papoknál van ez, ez az,hogy nő nélkül élsz, nincs gyereked meg minden ilyesmi!, ezt a gyengébb kedvéért mondtam el.)
2010. szept. 25. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!