Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hódítsam vissza a szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiperszuper kérdése:

Hogy hódítsam vissza a szerelmemet, ha ő tovább akar lépni?

Figyelt kérdés
1 évig jártunk a barátommal. Nagyon boldogok voltunk. Mindenkinek mi voltunk az álompár, mindenki minket irigyelt. Az utolsó 1 hónapba sokat veszekedtünk, mig nem szakitottunk. Akkor teljesen jól viseltem a szakítást, talán azért mert nem gondoltam, hogy végleges. De ő visszahódított. 1 hónapra rá újra szakítottunk, mert sokat veszekedtünk. Most azt hajtogatja, hogy tovább akar lépni. De én nem akarom, hogy tovább lépjen. Rájöttem hogy szeretem és nem akarok nélküle lenni. Rájöttem a hibáimra, meg hogy milyen sok mindent nem becsültem meg benne. Már tisztán látom a dolgokat és tudnék változtatni. De nem hagyja. Nem válaszol az üzeneteimre meg semmi. Most próbálom nem keresni hátha rá jön, hogy nem tud nélkülem lenni. Mellesleg a haverjai is telebeszélik a fejét. Nem tudom mit tegyek?! Valahogy le kell vennem a lábáról, hogy rájöjjön még nincs vége ennek a kapcsolatnak, ennek a szerelemnek.. Nagyon padlón vagyok.. Mit tegyek?

2012. febr. 9. 18:31
 1/9 Macs1209 ***** válasza:
100%

Ha szereted, hagyod elmenni, és nem leszel önző vele. Ha szeretett, akkor visszajön..


That's all folks (tapsihapsi után szabadon)

2012. febr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, a szerelmet nem lehet erőltetni. Lépj tovább éld az életed, aztán ha úgy adódnak a dolgok talán van még számotokra közös jövő.
2012. febr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ahogy az első mondja,ha szeret akkor vissza jön.ha férfi lennél akkor más lenne a helyzet mert a férfiak ha a nő akar lelépni akkor könnyebben vissza tudják babusgatni magukhoz.
2012. febr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem működött - ez kétszer is bebizonyosodott. Persze, most ezt érzed, hogy kellene, ez természetes. Utólag minden szebbnek tűnik. De hidd el nem változna semmi! Neki is voltak hibái, de ő nem akart változtatni. Szerintem felejtsd el, rá fogsz jönni,hogy így jobb.
2012. febr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát ha nagyon akarod megpróbálhatod.sok embernek sikerült új és tiszta lappal indítani a kapcsolatot és azóta is együtt vannak,lehet hogy egy kis levegőre van szüksége és új alapokra kellene helyezni a kapcsolatot ha elkezditek,az sokszor segített már másoknak is.
2012. febr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
aztmondta ez az utobbi idő sok volt neki, de szeret még és én maradok élete szerelme. és ha valakiknek együtt kell lenniük, azok a végén együtt is lesznek. és néha tapló néha meg bíztató. nemtudom hogy reménykedjek-e. mert lehet csak reménykedek reménykedek aztán hiába és csak beleőrülök..
2012. febr. 9. 18:53
 7/9 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok?mert az sem mindegy.
2012. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
19
2012. febr. 9. 20:15
 9/9 anonim válasza:
Szija, mi lett veletek? Ugyanebben a cipőben járok ugyanezekkel a szitukkal:((
2013. febr. 19. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!