Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Barátnőm nemrég szakított velem, mert már túl sokszor nagyon csúnyán beszéltem vele amit bánok is nagyon:( azt mondta emiatt már nem akarja folytatni.Február 14.én lennénk 2 éve együtt :( Holnap találkozunk és nem tudom, hogy mit kellene tennem ilyenkor, hogy visszahódítsam.Gondolom ilyenkor a régi közös emlékeket nem érdemes felhoznom.Mit tanácsoltok, mit tegyek?Nagyon szeretem őt és belehalnék, ha nélküle kellene folytatnom az életem!!
2012. jan. 18. 13:41
 1/6 pqpqpq ***** válasza:
szerintem mig ide irogatsz es tanacsot kersz inkabb gondolkozz el azon hogy tenyleg kepes lennel.e vele eleted vegeig szepen beszelni hozza.kepes lennel.e barmit is tesz szepen banni vele? ha meg van a valasz akkor holnap tudni fogod magadtol is hogy mit mondjal neki
2012. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Macs1209 ***** válasza:

A mocskos beszédet és a hisztit felejtsd el.

Ülj le, gondolkozz, és hidd el, megoldod.


Ezt a belehalok dumát felejtsétek már el!!

2012. jan. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezekből a válaszokból sokmindent nem tudtam meg, de azért köszönöm
2012. jan. 18. 14:08
 4/6 anonim válasza:
Mond neki h nem vársz most tőle semmit és először bizonyítasz, hogy tudsz vele rendes is lenne és h szereted is! ;)
2012. jan. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt megfogadom.Ezt a belehalok dolgot meg nem tudom miért kellene elfelejteni.Miért olyan hihetetlen, ha egy fiú ennyire szeret egy lányt? Vagy talán baj, hogy mással már nem tudnám elképzelni az életet?
2012. jan. 18. 15:41
 6/6 anonim válasza:
nm. Igen elég nehéz, mert a mai világban már nehéz normális pasit találni, már lányt is. Nem baj ha nem tudod mással elképzelni, mondjuk ha muszáj akkor el kell felejteni csak ez így lehetetlennek tűnik, mert szereted. Sok szerencsét, én drukkolok neked :)
2012. jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!