Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam vissza? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Másfél évig jártunk, aztán szakított velem, mert csajozni akar, mert nem akar most kapcsolatot, és mert nem látja velem a jövőjét.

Azóta 3hónap telt el, és azon kívül hogy titokban találkozgatunk, és egy héten nem 5x hanem csak 3x látom, és hogy nem mondjuk egymásnak hogy szeretlek, nem változott semmit a kapcsolatunk.

De azért nekem ez még sem állapot. Nem épp a legboldogítóbb játék ez... Főleg hogy heti egy alkalommal biztosan felhozza hogy csak játszik velem és nem érti hogy nekem ebben mi a jó...

Tudom, hogy szeret engem. Csak nem ismeri be magának sem, mert ha beismerné akkor kapcsolatba kerülnék, akkor nem csajozhatna, amit megjegyzek most sem tesz... de mindegy... és akkor beismerné azt is, hogy lehet hogy már csak én leszek az egyedüli nő az életében. Ettől fél. Még ha ezt is nem is vallja be magának, s inkább azt mondja, hogy nem én vagyok számára az igazi. 24éves.


23L


2012. ápr. 29. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább most élje ki magát mint később mikor már van felesége! :) Hagyd rá.. Majd lenyugszik.. ÉS ha neked az jó h néha találkoztok mert miért ne.. hát erre inkább nem írok semmit.. :) Aki hagyja magát az meg is érdemli.. Már bocs.. :)
2012. ápr. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha azt írja a kérdező, hogy azon kívül, hogy nem mondják egymásnak, hogy szeretik egymást, minden ugyanolyan, akkor nem valószínű, hogy csak találkoznak .. :)

Én nagyon megalázva érezném magam, te nem érzed magad tartaléknak? Elmegy, csajozgat kicsit, te meg biztosan ott várod majd, van egy biztos pont az életében.

Az is előfordulhat, hogy szeret, csak fél a kötelezettségektől, hogy valakinek el kell róla számolnia, hogy mit csinál, valakinek meg kell felelnie stb.

Szerintem a legbiztosabb taktika, ha elküldöd. Pl megmondod neki, hogy te belefáradtál az ostoba, gyerekes játékaiba, csak akkor keressen újra, ha megjött az esze, és hajlandó felnőttként viselkedni. Ez két szempontból is jó lehet .. egy azért, mert általában (sajnos) az után fut mindenki, akinek nem kell, mert úgy érzi, hogy az jobb nála, és neki akar megfelelni. Vagy pedig nem kezd el futni utánad, és kiderül, hogy tényleg nem ő az igazi, nem is szeretett igazán.

Elég radikálisan hangozhat másfél év együttlét után, meg kockázatos is, de jelenleg szerintem ez a legjobb, amit tehetsz.

2012. ápr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 étoile et lune ***** válasza:
100%
Én vérig sértődnék, hogy másfél évnyi komoly kapcsolat után lefokoz valami kis hébe-hóba elővehető nőcskévé. Otthagynám a francba, mondván, találok pasit mind a tíz ujjamra, ha akarok, szóval ha kitalálta, mit akar, akkor jöjjön - hátha még szabad leszek. Ego szövegnek tűnhet, de ha belegondol az ember, ez tényleg a legtöbb emberrel így van, komolytalan kapcsolatokat találhatunk ezret... És abból ki tudja, hány mélyülne el.
2012. ápr. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Magadat kínzod csak :( Nem fogod tudni visszahódítani, pláne ha esélyt sem adsz neki arra, hogy hiányoljon téged. Most voltaképpen lábtörlőt csináltál magadból, már bocs. Azt megkapja tőled, ami jó volt neki benned, vagyis van szex, támogatod, biztosítod neki a stabil bázist, közben meg nem kötöd le, azt csinál amit akar, nem kell alkalmazkodnia, meg hozzádcsiszolódnia. Mindeközben te meg szenvedsz. Elhiszem, hogy rém nehéz, én is hasonló helyzetben vagyok, de az a legtisztább ha pontot teszel a végére, mert ezzel amit most csinálsz, csak a szenvedéseidet hosszabbítod. Rövidtávon rosszabb lesz, ha megszakítod vele a kapcsolatot, de hidd el, gyorsabban túl leszel rajta, mintha még húzzátok ezt a se veled se nélküled dolgot.
2012. ápr. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!