Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan csináljam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan csináljam? Mit kellene tennem? Hogyan csináljam? Hova kihez menjek?

Figyelt kérdés
van egy hetes kapcsolatom és a sexrol beszéltunk de 3 honap utan akarjuk de meg mielott megtortenne o csak elojatekot alkalmazna én gátolt vagyok régi szunyogcsipések vannak rajtam és félek ott hagyna engem ezért.meg probáltam krémet nem használt hova menjek kihez hogy végleg elmuljon
2012. ápr. 27. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Akar elkapart szunyogcsipesekrol beszélunk, akár elkapart pattanásokrol/szortuszogyulladásokrol. Nagyon nehezen múlnak el ezek a hegek, főleg ha tovább irritálod oket. Mennyire régiek? A bőr mint az iskolában is megtanultad hámlik, tehát mindig új sejtek keletkeznek és a régiek leválnak, ezért a hegek is lassan de biztosan eltűnnek a bőrről. Én használnék sudocremet minden nap bekenném vele a hegeket. Ez segíthet, illetve az idő és a napi 2-3 liter mentes viz elfogyasztása.
2012. ápr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan nagyon régiek nem lehetnek, szerintem a kérdező nem több 14-nél...
2012. ápr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés ugye csak egy vicc?
2012. ápr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bőrgyógyászhoz fordulj!
2012. ápr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!