Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy csináljam? Azt mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam? Azt mondta párom hogy csókolgassam többször míg le érek neki a hímvesszőéhez.

Figyelt kérdés
Párommal ma együtt voltam ö mindig csókolgat mindenhol nyakam,hasam,mellem,kezem és lábam közötti részét is .De amikor vége lett a szeretkezésnek kicsit beszélgetünk és ö mondta kicsit hiányolja hogy én is csókolgassam míg le érek a hímvesszőéhez .De csókolgattam a nyakát .
2012. febr. 29. 14:27
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
21 éves lány vagyok.Párom 31éves
2012. febr. 29. 14:28
 2/18 anonim ***** válasza:
Most mi itt a kérdés? 21 évesen...hmm hát csókolgasd úgy ahogy kérte...nem értem a kérdést
2012. febr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Megkönnyítette a dolgod. Tudod mi teszi boldoggá.
2012. febr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A kérdés ti csókolgatjátok párotokat ?nyakát ?hasát?
2012. febr. 29. 14:31
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Izgatobb ha csokolgatod..előjàték! Neked jó mikor ő csinàlja?nah ugyan olyan érzés neki is!peesze ha te élvezed! 30/F
2012. febr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Állati szőrös, így nem szívesen.

A f@rkától meg undorodom.

2012. febr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen én szeretem végig csókolni minden porcikáig.
2012. febr. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Jézusom! Hát persze, hogy a nők is szokták a partnerük testét csókolgatni ... sőt imádom, ha a mellbimbómat szopogatják, a hasamat, a combomat csókolgatják és ha a fenekemet simogatják. Mi is érezzük a simogatást és a csókokat, a mi testünk is érzékeny és vannak a farkunkon kívül is erogén zónáink!
2012. febr. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Párom mellkasa szőrös így kicsit,Fura a csókolgatnám .nemi szerve körül is elégé szőrös.
2012. febr. 29. 14:43
 10/18 A kérdező kommentje:
Nektek szőrös?Vagy párotoknak szőrös ?
2012. febr. 29. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!