Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy csináljam? Azt mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam? Azt mondta párom hogy csókolgassam többször míg le érek neki a hímvesszőéhez.

Figyelt kérdés
Párommal ma együtt voltam ö mindig csókolgat mindenhol nyakam,hasam,mellem,kezem és lábam közötti részét is .De amikor vége lett a szeretkezésnek kicsit beszélgetünk és ö mondta kicsit hiányolja hogy én is csókolgassam míg le érek a hímvesszőéhez .De csókolgattam a nyakát .
2012. febr. 29. 14:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Közepesen szőrös, van rajta szőr, de nem bozont. Lent meg borotvált és körülötte trimmelt.
2012. febr. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Szerinted meg mondjam páromnak hogy kicsit borotválja le vagy Legalább a nemi szervénél ?
2012. febr. 29. 14:47
 13/18 anonim ***** válasza:
Arre kér,hogy sz.o.p.d. le ha már ő kinyalt,te értelmes jószág !
2012. febr. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szeretné ha viszonoznád anyalást egy kis sz*pással.

Mit nem értesz?

2012. febr. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Az megvolt nem a sz..pás az amit kéri hanem hogy csókolgassam a mellkasát ahogyan ö is csinálta
2012. febr. 29. 14:59
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát ha téged zavar, akkor persze, hogy mond meg ...
2012. febr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Édes istenem!!

Nem való neked a szex!

Most komolyan arra nem vagy képes, hogy puszikat adj a mellkasára, hasára??

Ha zavar a szőr, szólj neki, hogy jobb lenne ha nem akadna a fogaid közé.. vagy "felejts el" te is borotválkozni, csak leesik neki.

20N

2012. febr. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

Mi/én egyébként szerencsés is vagyok mert a párom alapvetően nem szőrös típus. A mellkasa nem szőrös, a péniszénél sem különösen de borotválja.

Múltkor pl úgy adtam tudtára, hogy ideje lenne ismét leborotválnia, hogy szeretkezés után- mert addig fel sem tűnt csak utána mikor összebújtunk és szúrt- mosolyogva megjegyeztem, hogy "de szőrös vagy drágám!".

Nem vette sértésnek, sőt! Vigyorogva közölte, hogy vette a lapot és tervezi. Aznap este már frissen borotváltan várt:D.

20N

2012. febr. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!