Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan csináljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Nos..van egy barátom,akit bár nagyon szeretek,de nagyon bunkó és érzéketlen velem..:( Mindenki azt mondja,hogy ideje lenne kinyitnom a szemem ,mert "jobbat érdemlek"

Lehet csúnya dolog,de beszélgetek egy fiúval,aki kedves,helyes és nagyon jól el tudunk beszélgetni..sokan mondják hogy összeillenénk,és habár nem érzem belé magamat szerelmesnek..néha ráírok a "facebookon" és írkálunk egy kicsit , az iskolában viszont valahogy sosem találkozunk,hogy élőben is beszéljünk..egészen máig..az egyik közös barátomat néztem meg és ott volt,mosolygott és tök kedves volt(: Hogyan hívhatnám fel a figyelmét,hogy ne nekem kelljen kezdeményezni a beszélgetést,akár a neten is? Mondta már hogy szép vagyok,és hogy jó fej..(:

Ami a barátomat illeti..lehet vele szemben roppant csúnya dolog,de úgy gondolom mindenhez két ember kell,és ha ő is szeretne úgy,mint én szerettem,akkor meg sem csalt volna és nem csajozott volna a hátam mögött..mindezt megbocsátottam,de egyszerűen vonz ez a fiú..Mit tegyek?

Öltözködéssel hogy hívhatnám fel rá a figyelmet?(: 17/L


2012. márc. 27. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a jelenlegi barátod és az új fiút válaszd!
2012. márc. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 étoile et lune ***** válasza:
100%
Az eszedbe jutott már, hogy a fiú azért nem kezdeményez, mert tud a barátodról? Ha rendes srác, nem fog megpróbálkozni azzal, hogy lecsapjon más kezéről. Ha már ennyire foglalkozol egy másik sráccal, tényleg nem érdemes folytatnod a kapcsolatodat. Előbb ,,intézd el" a szakítást, aztán ,,állítsd be facebook-on, hogy egyedülálló vagy", attól majd tán bátrabb lesz ,,a másik" fiú.
2012. márc. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem szakíts a pároddal, és utána kezdj el szépen öltözködni másnak.
2012. márc. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Természetesen szakítok vele,mielőtt komolyabbra fordulna a dolog bárkivel is..na igen de egy beszélgetést kezdeményezni,ha már bír,akkor attól is tud,hogy van barátom..://
2012. márc. 27. 16:09
 5/5 étoile et lune ***** válasza:
És annak mi értelme lenne az ő szemében? Ő lehet, hogy nem egy ismerősnek, szimpla barátnak akar Téged, szóval akkor minek irkáljon neked? Beláthatod, hogy nem várhatod ezt el tőle, max miután szakítottál a másikkal.
2012. márc. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!