Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lenne célszerű tennem? 20f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lenne célszerű tennem? 20f

Figyelt kérdés

pár napja szakítottunk barátnőmmel, azóta én csak vergődöm. Már minden lehetőséget kiveséztem, de a végkifejlet mindenhogyan teljesen abszurd. Nem egy barátom próbál felhúzni a padlóról, de nagyon nehezen megy... még lány barátaim sem értik meg őt, hiába nők ők is...

Én viszont nagyon szeretem azt a lányt... azóta is várom vissza, vissza akarom kapni... :/ a kérdés arra irányulna, hogy van aki azt mondja, h ha annyira szeretem, harcoljak érte.. meg is tenném, ha tudnám, hogy pozitívan fogadná. Más meg azt mondja, hogy nem szabad nekem nyitni felé, hanem ez az ő dolga lenne. Hogy ne írjak neki, ne hívjam fel, próbáljak vele ne összefutni, hanem majd ha ő úgy érzi, visszatalál hozzám.. meg h alapozhatok arra, hogy ez nagyon abszurd volt. A második lehetőséget "csinálom" jelenleg, azóta 1x beszéltünk, többször sajna még nem... Nagyon nagyon fontos lenne nekem ez a lány, szóval ha valaki tud valami értelmeset, hogy mit lehet ebből kihozni, kérem ossza meg velem :)


2012. ápr. 29. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Itt a jó idő.. irány a strand,vagy a rét, vagy valami szabad hely ahol sok sok csaj van.. Persze nem a kukoricásba menj.. :) És lehetőleg jobb nők legyenek.. Elszállna minden gondod bajod.. Kikapcsolódnál.. :) Egy a lényeg. : HAVER,BULI,CSAJOK!! ITT A NYÁR, ÉLVEZD MINDEN PILLANATÁT! :)
2012. ápr. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire fontos, akkor miért félsz attól, hogy rosszul is elsülhet a dolog? Nem lehet mindig fostoskodni, legyél férfi és vállald a következményeket, bár a történetről semmit sem mondtál, így nem is vágom, hogy mi a pálya, de én nem foglalkoznék azzal aki elhagy.
2012. ápr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát szakításra mindenképpen ez a legjobb időszak. Persze függ attól is a dolog hogy miért szakítottatok. Ha összeveszés, megcsalás hasonlók miatt, akkor próbálkozz, hátha megbocsát. Viszont ha ő azt mondta hogy csak simán nem szeretne veled lenni, akkor érdemes elgondolkozni hogy kell e még ez a kapcsolat ha rossz. Szerintem jobban tennéd ha most inkább más dolgokkal foglalkoznál nem a lánnyal, mert amíg érzi azt a biztonságot hogy bármikor visszakaphat téged egy csettintésre, addig ő még nem érzi át a szakítás fájdalmát, addig csak te szenvedsz.
2012. ápr. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben írnék neki egy üzenetet. Írd bele az érzéseidet, hogy szeretnéd visszakapni és azt érzed amit. Ez bőven elég, ezután pedig hagyjad, ne keresd, ne írj neki, semmi... Innentől kezdve tudni fogja mi a helyzet, ha akar visszatalál hozzád, ha nem, akkor ideje lesz elfelejteni.
2012. ápr. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
történetről dió hélyban annyit, h mindent megtudtunk beszélni eddig, de tényleg minden akármilyen kis gondot.. most meg megint erre került vna sor, ehelyett szakítás lett.. 3. hsz előnek, nem összeveszés, semmi ilyen, ezért totál abszurd, előtte nap még "szeretett velem lenni"és éreztem is. NEM volt rossz kapcsolat.. ezért rágom magam ennyire... és semelyik másik lánnyal akikkel együtt voltam eddig, nem jött az az érzés ilyen hosszan, h vissza kell kapnom... nála igen... és ő kell nekem... ezért nem írok rá, nem törődök vele látszólag, h ne érezze ezt a biztonságot, de belül... belül egészen más a helyzet :'(. 11:41-es hszelőnek, hát gondolkoztam ezen én is. Páran belém tuszkolták a férfi büszkeséget is, meg h ő hagyott el. Ha visszakaphatnám, ez érdekelne legkevésbé, de nem tudom h jó ötlet lenne-e h én írok rá még így is, h ő szakított...
2012. ápr. 29. 15:03
 6/9 anonim ***** válasza:

Örülj neki hogy megszabadultál tőle. Egy okos mondás


Nincs nő, nincs sírás!

2012. ápr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy hogyan szakítottatok. Szerintem még egy próbát meg ér. Beszélj vele és ha tényleg kilátástalan a helyzet, akkor szard le. Nem szabad bánkódni senki miatt, aki meg megérdemli az nem ad okot rá! Ha sokáig őrlöd magad csak bánni fogod az elpazarolt időt.
2012. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne menj át pincsi kutyába. Mond meg neki is: a nő dönt, nagyon sajnálod. Csak rajtad áll, hogy elkezded-e saját magad szopatni....
2012. máj. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Várj két hetet. És akkor kérdezd magadtól, hogy mit akarsz. Nem szabad felelőtlennek lenni... Az idő sok dologban segít...
2012. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!